Krása

Podle čeho vybrat šperk pro muže

zdroj: pixabay.com


Dnes by mnozí řekli, že šperky pro muže nejsou právě v oblibě a nejsou ani příliš vidět. Opak je pravdou. I muži se chtějí líbit. Jak pro ně vybrat šperk?

Podívejte se na vkus samotného muže.

Doba pokročila a zatím co dříve byl pro muže jedinou možností pečetní nebo snubní prsten, případně řetízek od hodinek nebo manžetové knoflíčky, dnes je možností daleko více. Nepokročila jen doba, ale i možnosti co se výběru materiálu týče. Sáhnout můžete po drahých kovech jako je zlato nebo stříbro nebo třeba po kůži. Proto pokud muž již šperky nosí, zkuste se primárně odrazit od toho, čemu dává přednost.

Někteří muži mají v oblibě nejrůznější prsteny, jemnější nebo masivní či třeba kožené náramky, řetízky nebo přívěsky. Zatím co snubní prsten je vybírán co nejjemnější a univerzální pro denní pohodlné nošení, u ostatních šperků se můžete vyřádit mnohem více.

Možností je více.

Mezi další možnosti patří například hodinky. Muži se budou hodit jak luxusnější k obleku, tak praktičtější na denní nošení. Pokud je dobrodružnější povahy, ocení i outdoorové hodinky, když jede pod stan. Ať už se chystáte koupit jakékoli hodinky, předem si nenápadně zjistěte, co vše by měly umět, zda dává muž přednost klasickému číselníku nebo ocení jednoduchý moderní design. V případě outdoorových hodinek je výběr náročnější. Nejen, že musí být dostatečně kvalitní, ale je potřeba vybrat z řady funkcí.

Další možností jsou kravatové spony nebo jehlice. Vybírat můžete z různých drahých kovů, zdobené rytím nebo třeba drahými kameny. K sehnání jsou i ručně vyráběné, ať už broušené z kovu nebo originálnější z betonu či kousku unikátního dřeva. Oblíbenou variantou jsou také drobné špendlíky, které se připínají na klopu saka. Koupit je můžete v nejrůznějších barvách a provedeních.

Dříve byly manžetové knoflíčky běžnou záležitostí a to především z praktických důvodů. V době, kdy se bílé košile vyvařovaly, bylo potřeba knoflíčky před praním sundat, aby se neponičily. Doba automatických praček a kvalitních pracích prášků je odsunula spíše na stylovou kolej, která není pro každého. Proto pokud je chcete pořídit, ujistěte se, že má dotyčný vhodnou košili.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top