Móda a trendy

Starožitné šperky přináší jistou noblesu

pixabay.com

O dokonalý vzhled se snaží pečovat nejenom ženy, ale také muži. To platí dvojnásob, pokud má člověk ve společnosti jakékoliv reprezentativnější postavení. Docílit působivé vizáže lze několika způsoby. Dáte si záležet na originálním účesu, využijete nejrůznějšíchvariant líčení nebo se zaměříte na šperky. A právě v tomto segmentu máte poměrně na výběr.

Nejsou to jen moderní šperky, jež uchvacují pohledy mnohých žen a mužů. Do popředí zájmu se dostávají také starožitné šperky, které jsou do jisté míry puncem luxusu. Historické brože, náramky, náhrdelníky a prsteny vznikající před desítkami let mají své kouzlo. Navíc, když jsou ověnčeny drahými kameny nebo disponují originálními a dnes už nezvyklými prvky.

V tomto směru mají starožitnosti navrch. Vliv na to má skutečná hodnota takového šperku. Ta pozvolna roste se stárnutím konkrétního doplňku. U některého se cena zvedá prudčeji, u jiného zase pozvolněji.

Starožitnosti jsou obecně zdrojem výhodné investice

V okamžiku, kdy si zamilujete starožitné šperky, můžete vášeň pro starší cenné věci přenést i do jiných oblastí. Novodobé a profesionální antikvariáty vám nabízí bezpočet možností, jak se realizovat v tomto segmentu. Co byste například řekli na starožitné obrazy?

Od malých a mnohdy až nenápadných šperků, potažmo obrazů na stěně se můžete přesunout i k podstatně větším kusům starožitností. A tápat nemusíte moc dlouho. Je to třeba starožitný nábytek, který dodá každému interiéru naprosto dech beroucí atmosféru a vyvolává spoustu příjemných pocitů.

Potěšte své oko, ať už půjde o libovolné starožitnosti. Udělejte si radost a obraťte se na profesionály v tomto oboru, u nichž si zakoupíte cenné šperky s prokazatelnou minulostí. Podlehněte neutuchajícímu kouzlu těchto věcí a užívejte si jisté starožitnické noblesy.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top