Móda a trendy

Jakým šperkem uděláte radost sami sobě nebo blízkému člověku?

náhrdelníky
pixabay.com

Každá žena miluje šperky. Patří do jejich životů již odnepaměti a my si troufneme tvrdit, že i nadále patřit budou. Jestliže máte chuť udělat radost sami sobě a pořídit si nějaký zajímavý šperk, nebo naopak chcete potěšit někoho blízkého, pak jste tu správně. V dnešním článku si společně řekneme, jak vybrat správný šperk, který zaručeně potěší každého nositele.

Hodně záleží na tom, pro koho vybíráte

Ještě než se pustíte do prohledávání e-shopů nabízejících šperky, měli byste si v hlavě ujasnit, pro koho vlastně daný doplněk vybíráte. Je totiž rozdíl, zda-li bude obdarovaným žena ve věku dvaceti let, nebo naopak starší dáma, která již třeba oslavila kulaté padesáté narozeniny. Proto byste měli mít v hlavě jasnou představu o tom, jakým směrem se při svém výběru vydat.

Pro jakou příležitost je šperk vhodný?

Ať už chcete udělat radost sami sobě, nebo potěšit někoho, na kom vám záleží, opět si nejdříve rozmyslete, pro jakou příležitost šperk vybíráte. Opět je totiž rozdíl v tom, zda se daný šperk chystáte nosit každý den, nebo zda vybíráte takový kousek, který vás bude věrně doprovázet při speciálních příležitostech. Dominantní, velké a výrazné šperky jsou vhodné spíše pro nahodilé události, například plesy či oslavy narozenin, které nejsou denní záležitostí. Jemné a méně nápadné doplňky jsou zase vhodné pro denní nošení, protože nepřekáží a nezavazí.

Jaký druh doplňku zvolit?

Do třetice všeho dobrého ještě jedna rada. Před výběrem byste měli vědět, jaký šperk hledáte. Zda-li je vaším cílem najít náhrdelník s kameny, který je hodně výrazný a extravagantní, tudíž je více než jasné, že na sebe přiláká pozornost. Nebo zda naopak hledáte šperk v podobě jemného náramku.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top