Láska a vztahy

Stavební oznámení, co má styl

svatební oznámení
pixabay.com

Svatební oznámení držel někdy v ruce určitě kdokoliv z vás. Každý tak jistě moc dobře víte, jak důležité je provedení této svatební pozvánky. Většinu lidí zaujme originální vyhotovení než to klasické působící nudným a fádním dojmem.

Jestliže chcete mít svatební oznámeníspjaté s jedinečností, vtipem, ale také jistou dávkou kreativity a nápaditosti, rozhodně nevsázejte na standardní nabídky, jichž je kolem více, než dost. Zaměřte se spíše na výrobce, jejichž produkty oplývají výše uvedeným popisem.

A jak takové svatební přání může vypadat?

Plánujete-li svatební den, potom je zcela pochopitelné, že toužíte po tom, aby se svatebčané rozplývali právě nad vaším svatebním oznámením.

V první řadě byste si měli uvědomit, co vlastně budete rozesílat, popřípadě osobně předávat. Svatební oznámení, to není jenom jednostránkový kousek lepšího papíru, na nějž jste doposud zvyklí. Součástí této pozvánky mohou být i mnohé další věci.

  • Originální svatební přání
  • Svatební pozvánka ke stolu, na hostinu nebo večerní párty
  • Jmenovka na stůl
  • Program s časovým harmonogramem svatebního dne

A pokud si tohle všechno necháte zhotovit na míru, pak vězte, že nedílnou součástí celého balíčku bude i luxusní obálka, v níž bude vše uloženo. Ideální stav, protože potom takové svatební oznámení můžete pouze vzít a odeslat.

Vtip, styl i elegance

Stavební přání, respektive jeho obsah máte plně ve svých rukách. Někdo se přikloní k vtipnému podání, jiný zvolí tradiční motivy a někdo vsadí na propracovanost a určitý nadstandard. V této souvislosti máte možnost volby kvality papíru, barvy písma, ale také připevněných prvků, mezi něž patří saténové stuhy nebo brože s kamínky.

Nechte si vytvořit svatební oznámení, které bude prezentovat váš plánovaný svatební den a každého hosta již dopředu navnadí na to, co ho čeká.

 

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top