Práce a vzdělání

Studium MBA je nyní cenově dostupnější

studium MBA
pixabay.com

Master of Business Administration, přesně tak je označován prestižní a uznávaný titul, po kterém prahne spousta lidí. Jsou to především vysokoškolsky vzdělaní lidé zastávající vyšší manažerské posty.Model rozvoje doposud nabytých znalostí tím nejefektivnějším způsobem.

Hodně lidí si myslí, že studium MBA je něčím cenově nedostupným. Opak je však pravdou. V současnosti máte možnost volby, takže není výjimkou využít bezkonkurenčních nabídek kolem 84 000 bez DPH za kompletní studium. A co vlastně za tyto náklady získáte?

MBA vám otevře dveře k vyšším cílům

V první řadě to budou nadstandardní praktické znalosti upotřebitelné v reálném světě. Žádná bezduchá a nic neříkající teorie. Dále je tu možnost navázání nových pracovních kontaktů, protože MBA je lákadlem pro mnohé lidi z vyšších postů.

Vzdělávání tohoto typu je založeno na Oxfordském modelu. Díky tomu se domůžete nejenom výuky v českém jazyce, ale také té online, což ve značné míře kompenzuje vaši časovou vytíženost. Individuální přístup lektorů, podrobné konzultace, ale i semináře a studijní materiál zdarma. To všechno se skrývá za zkratkou MBA u vhodně zvoleného vzdělávací instituce.

Tento titul vám doslova nabídne nové pracovní příležitosti, umožní získat vyšší finanční ohodnocení a bude příslibem reálného rozvoje. To vše za cenu jednorázového školného v přijatelné výši, které se vám navrátí mnohonásobně.

Titul MBA je navíc známý i v zahraničí, takže vám nic nebrání rozjet slibnou kariéru i v ostatních zemích světa. Pokud ve svém pracovním životě chcete být neustále krůček před konkurencí, neváhejte a využijte moderní studium, jež je příslibem tížených ovací. Volte cenově dostupnou vstupenku k lepší kariéře a spokojenějšímu životu.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top