Práce a vzdělání

Co je nového v Office 365?

pixabay.com

Jistě již každý z nás alespoň zaslechl o Office 365, je-li libo Office 2016. Tento nový balíček přinesl mnoho inovací, které se však dotkli hlavně podnikatelského prostředí. Vývojáři však nezklamali a nezapomněli ani na běžné smrtelníky.

Využití ve firmách i v domácnosti

Je důležité si uvědomit, že tuto nejnovější verzi si pořizovali nejvíce podniky, však jak již název napovídá, jedná se o kancelářský balík, proto z toho vyplývá, že na tuto klientelu se budou novinky a aktualizace zaměřovat. Nicméně nemusíte zoufat, své výhody naleznete i při domácím využití.

Enormní důraz je kladen na týmovou práci a její maximální zefektivnění. Úspěšně se podařilo zlepšit dohled nad únikem citlivých dat, která by mohly firmu položit, kdyby se dostaly do špatných rukou. Komunikace mezi zaměstnanci a kolegy zase stoupla o úroveň výš, díky Skype for Business, který shledal opravdu velký úspěch.

Zajímavosti pro domácí užití

Ačkoliv to, co jsme napsali výše, jsou jistě velmi zajímavé novinky, které zefektivní práci, nicméně doma je asi těžko využijeme. Z čeho se teda můžeme radovat? Mnozí z nás jistě ocení velmi pěkné provedení barevných témat. Kromě klasických barev, PowerPoint je červený, Excel zelený a Word modrý, máme k dispozici téma tmavé a bílé, které připomíná styl Windows 10.

Díky možnosti OneDrive si můžete s přehledem sdílet potřebné dokumenty se svými blízkými a společně v nich upravovat.

Návrat k minulosti

Ten, kdo zavzpomíná na starší office, jistě si vybaví takovou tu chytrou sponku, která se nám snažila pomáhat s různými kroky v daném programu. Neočekávejte však návrat sponky jako takové, nové office jsou obohaceny o našeptávače, který je nazýván Tell me a také se snaží ulehčovat práci.

Na závěr si dovolujeme říci, že Office 365 přišel samozřejmě s mnoha dalšími aktualizacemi a novinkami, které stojí za to, je ozkoušet.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top