Komerční sdělení

Subaru Ascent, aneb když se zkušená automobilka pustí do větších modelů

www.pixabay.com

Subaru Ascent, aneb když se zkušená automobilka pustí do větších modelů

Vozidlo Subaru Ascent je velice zajímavým vozem, který nechal v srdcích a vzpomínkách automobilových nadšenců i milovníků vozů Subaru černou skvrnu. Zatím co se jedná o bezkonkurenčně největší vůz z produkce Subaru, tak se výrobce rozhodl v počátku vůz zaměřit čistě na Americký trh.

To pochopitelně celá řada lidí cítí jako zradu, protože má výrobce Subaru největší základnu právě zde, v Evropě. Jenže díky možnostem exportu a skladových vozů je dnes již Subaru Ascent dobře dostupným vozem i u nás. Stojí ale za svoji cenu? 

Nebudete vědět co s prostorem

Tento model se do značné míry pokouší o přesah mezi kvalitním vozem do terénních situací, ale také vozem pro celou rodinu a velké skupiny. Ve své největší variantě vám totiž nabídne až osmimístný setup pro cestující, nebo zcela naopak ohromný úložný prostor.

Ascent tak neoslovuje pouze jednu sortu klientů, ale útočí rovnou na dost početné publikum z mnoha různých směrů. A to jak na rodiny, tak i silniční a terénní dobrodruhy. Za všech okolností jsou ale skladové vozy Subaru Ascent trhákem a s přihlédnutím k jejich exportní povaze jde o extrémně oblíbená vozidla.

Dokonalá elektrika na prvním místě

Oproti spoustě vozů ve své cenové kategorii, která mimochodem lehce přesahuje jeden a půl milionu korun, se může pyšnit opravdu excelentní elektronikou. Kompletní elektronické vybavení vozu funguje na jedničku, navazuje na sebe a opravdu vám vše co dostanete dává smysl. Pro pohodlí cestujícího je tak Ascent výjimečný.

Subaru Ascent ale nabídne nečekaně dobré vlastnosti i v těch místech, kde byste to možná až tak moc nečekali, a to je v asistenci řízení. Opravdu vám dokáže Subaru extrémně pomoci jak na silnici, tak v terénu. Auto reaguje spolehlivě a svižně, sportovní podvozek má výbornou adhezi a samotný výkon motoru a dynamika převodů vás rozhodně potěší.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top