Móda a trendy

Tipy na dárky pro muže

zdroj: pixabay.com

Vánoce, Vánoce, přicházejí…ale houby, vždyť už jsou tady! Krásné svátky klepou na dveře a určitě i na vás už dýchá ta pravá kouzelná atmosféra. Přípravy na nejkrásnější svátky pomalu, ale jistě spějí ke svému zdárnému cíli, cukroví odpočívá bohatě namazané v krabicích, stromeček čeká na balkoně, až přijde jeho správný čas a dárky jsou schované ve skříni, kde je, jak určitě doufáte, nikdo nenajde. Nebo snad dárky ještě nemáte?!

Tipy na vánoční dárky pro muže

Pakliže patříte k opozdilcům a jednoduše nevíte, jaký dárek schovat pod stromeček vaší drahé polovičce, pak uděláte dobře, když si třeba uvaříte šálek čaje nebo grogu, hodíte nohy pohodlně nahoru a přečtete si náš dnešní článek, do kterého jsme ukryli hned několik tipů, na dárky pro muže.

·       Něco pěkného na sebe

Máte-li doma muže, který se rád pěkně obléká, pak se můžete při výběru dárku vydat právě tímto směrem. Nabízí se hned několik možností, kterými jej můžete potěšit – ať už třeba slušivou košilí, pěknou mikinou, pohodlnými tepláky nebo jsou skvělým dárkem i ponožky, i když každý na ně nadává. Ponožky se přece vždycky hodí, nebo snad ne?

·       Vkusný doplněk

Kdo kdy řekl, že muži nenosí doplňky, ten musel být blázen. Nosí je úplně stejně, jako ženy, akorát nemají takovou potřebu se jimi chlubit. Jestliže chcete příteli nebo manželovi darovat nějak vkusný doplněk, co třeba pánské náramky, které jsou decentní, ale přesto velmi slušivé? S těmi byste to mohli vyhrát na plné čáře!

·       Zážitek

Je-li váš partner akční a neustále rád něco podniká, darujte mu zážitek. Neexistuje snad jednodušší dárek, nežli se podívat na internetu a pořídit mu třeba jízdu v rychlém autě, možnost navštívit kabinu jeho oblíbeného sportovního mužstva nebo třeba skočit padákem, pokud si potrpí na adrenalinu.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top