Móda a trendy

Vymýšlíte dárky k Vánocům na poslední chvíli? Tyhle tipy vás dostanou!

zdroj: pixabay.com

Vánoce jsou za dveřmi, zbývá poslední týden a stále se mezi námi najdou tací, kteří ještě nemají ani jeden vánoční dárek. To si vždycky říkáme, kolik ještě máme času, nebo se snad dokonce tiše smějeme těm, kteří už v polovině listopadu blázní a dárky skladují ve skříních. Jenže pak se to překulo doslova jako voda a je tu polovina prosince, a zatímco ostatní finišují, my teprve začínáme. Je přesně tohle i váš případ?

Pár tipů na vánoční dárky pro celou rodinu

Jestliže ještě nemáte ani jeden dárek pod stromeček, pak jsou následující řádky určené právě vám. Máme pro vás několik tipů na dárky pro celou rodinu, tak si je určitě nenechte ujít!

Čím potěšit manžela/přítele?

Manželovi, příteli nebo vašemu životnímu příteli můžete darovat prakticky cokoli od voňavé kosmetiky, přes doplňky do auta, adrenalinové zážitky až po něco pěkného na sebe – třeba trička s potiskem, který jejich náladu, povahu či náturu vystihnou bez jediného slova.

Co darovat mamince?

I u maminky to nebudete mít těžké, zde se nabízí například relaxační pěna či sůl do koupele, radost jí může udělat pěkná kniha nebo nový kávovar, se kterým si kdykoli připraví šálek lahodné kávy přesně tak, jak to má nejraději.

Co by měl pod stromečkem najít tatínek?

U dárků pro tatínka se nabízí například předplatné nějakého časopisu, který se může zabývat tím, co má váš tatínek rád – ať už to bude sport, kutilství nebo třeba historie. A myslíme si, že huňatou mikinou nebo hřejivým svetrem by určitě také nepohrdl.

Co nadělit dětem?

Co se dětí týče, zde máte asi největší možnosti pro fantazii, protože děti jsou děti a těm stačí málo k tomu, aby se jim v očích rozzářily jiskřičky upřímného nadšení. Zvláště pak v případě, kdy jsou děti ještě malé, tam stačí panenka, nové autíčko nebo třeba sáňky, když je venku tolik sněhu.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top