Práce a vzdělání

Titul MBA vám zajistí lepší kariéru

studium MBA
pixabay.com

Vzdělání je v dnešní době velice důležité. O tom není jistě žádných pochyb. Jak se ale rozvíjet v okamžiku, kdy máte ukončené vysokoškolské vzdělání a pracujete? Jakým směrem se vydat, abyste co nejefektivněji rozvíjeli doposud nabyté znalosti a dokázali je okamžitě upotřebit v praxi?

Od toho je tu studium MBA neboli Master of Business Administration. Jednoleté studium, které vás v kariérním a profesním žebříčku pošle o pořádný kus dál a otevře spoustu nových možností. Ať už z pohledu navázání lukrativních pracovních vztahů, tak z hlediska osvěty mnohých tematických oblastí týkajících se vašeho oboru.

Co všechno vám přinese studium MBA?

Budete-li chtít získat uznávaný titul MBA, pak vězte, že cesta k jeho dosažení nemusí být tak trnitá, jak byste si na první pohled mysleli. Zvolíte-li to správné vzdělávací zařízení, nebudete se muset omezovat z hlediska svých časových možností. Online studium v kombinaci s interaktivními workshopy jsou toho jasným důkazem.

Studium MBA je mimo jiné založeno na novodobém Oxfordském modelu výuky, s nímž se budete rozvíjet opravdu ve všech příslušných segmentech dané nauky. Přispívají k tomu samozřejmě i profesionální lektoři a jejich bohaté zkušenosti.

Titul MBA vám pomůže zdokonalit vaši firmu a navýší celkovou konkurenceschopnost na trhu. Nové znalosti a dovednosti jdou v tomto směruruku v ruce s lepším uplatněním.

MBA za výhodné ceny

Využijte studium MBA z nejrůznějších oborů, mezi něž patří například specializace typu Management zdravotnictví, Management inovací, Management obchodu, Pojišťovnictví, Bankovnictví, Investiční management a mnohé další.

Získejte titul MBA v rámci studia s garancí zvýhodněné ceny, kterou si můžete rozložit až do deseti měsíčních splátek. Staňte se účastníkem nadstandardního studijního programu, s nímž získáte skutečně hodně.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top