Práce a vzdělání

Office 365: Sázka na jistotu

office 365
pixabay.com

Snad každý management firmy se snaží zoptimalizovat veškeré náklady firmy, které se týkají IT, takže jak hardwaru, tak i softwaru a zároveň zajistit zefektivnění činností celého týmu. A právě proto je tu Office 365.

Společnosti Microsoft přišla již před nějakou dobou s Office 365 a shledalo to obrovský úspěch, neboť přináší cloudové řešení a velice jednoduché sdílení dokumentů, což přináší možnost pracovat současně z několika různých zařízení.

Co Vám zajistí zefektivnění práce?

  • Sdílení kalendářů
  • Sdílení kontaktů
  • Sdílení veškerých plánů firmy
  • Synchronizování dokumentů z různých zařízení
  • Možnost konferenčních hovorů (audio, video)
  • Jednoduchý provoz intranetu i webových stránek

Ušetřete právě díky cloudu

Díky cloudovému řešení, které získáte právě díky Office 365, ušetříte za nákupy vlastních serveru nebo softwarových licencí, které nebudete potřebovat. Budete platit pouze za uživatele, který cloud aktuálně bude využívat. Celkově snížíte náklady firmy na správu IT, protože budete mít nulovou údržbu a navíc přístup online.

Proč se rozhodnout právě pro přechod na Office 365?

Těch důvodů je hned několik. Budete se pohybovat v prostředí, které je snad každému známé. Ano, jedná se o aplikace Microsoft Office. Navíc budete mít jistotu, že vždy pracujete v té nejnovější, aktualizované verzi. Díky online řešení budete mít jednoduše k dispozici veškeré své dokumenty z různých zařízení. Automaticky dochází k průběžnému zálohování dat, proto máte garantovanou bezpečnost při práci a vytváření dokumentů. A to vše získáte, aniž byste museli řešit fyzické instalování jednotlivých programů.

Navíc poskytovatelé právě tohoto řešení nabízí zkušební demo verzi, díky které si jednoduše vyzkoušíte, zda Vám bude Office 365 vyhovovat. Následně je možnost nechat si vypracovat ideální řešení na míru, proškolit celý Váš tým a skočit do toho rovnýma nohama.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top