Domov

Trápí vás hmyz v interiéru? Víme, jak na něho vyzrát

pixabay.com

Také se trápíte s tím, že během teplých dní, kdy se rozhodnete větrat, nalétá do vašeho interiéru mnoho hmyzu? A ten vás obtěžuje? Především se jedná o:

  • Komáry
  • Vosy
  • Mouchy

Jak vyzrát na to, aby vás v interiéru vůbec neobtěžoval, nebo aby se do něho vůbec nedostal? Poradíme vám. Naše tipy můžete vyzkoušet třeba už nyní, jelikož čas na pravidelné větrání díky vysokým teplotám nastal.

Nechte otravný hmyz venku

Prvním naším tipem je velmi efektivní možnost, díky které zajistíte, že hmyz zůstane venku a do vašeho interiéru se nedostane. Proč? Jelikož mu vytvoříte neproniknutelnou překážku. Hitem jsou v daném případě kvalitní sítě proti hmyzu, které snadno nainstalujete do oblasti vašich oken. Zde nijak nebrání jejich plnohodnotnému použití a přitom vám dávají jistotu, že když okna nebo balkonové dveře otevřete, síť nabídne vzdušnou, ale pro hmyz neprostupnou překážku.

Hmyz lze také odpuzovat

Druhá možnost, jak vyzrát na hmyz v interiéru je postup spojený s jeho odpuzováním. Dnes můžete najít celou řadu různých rad, jak si připravit přírodní repelent, který umístíte k oknu a ten zajistí, že se danému místu bude hmyz vyhýbat. Stejně tak ale můžete zakoupit i různé hotové produkty, umístitelné do oblasti oken, stejně jako produkty, které zapojíte do běžné zásuvky. I to je cesta, jak eliminovat výskyt hmyzu v interiéru.

Chytejte, nebo likvidujte

Poslední možnost je spojena s tím, že si hmyz do interiéru sice necháte vlétnout, ale ten vás zde nebude obtěžovat. Jak je to možné? První možností jsou různé lapače. Dnes jsou nejznámější možností takzvané mucholapky. Druhou variantou jsou různé spreje, které dokážou daný hmyz jednoduše zahubit. Stačí je nastříkat do prostoru. I tudy vede cesta, jak na dané problémy vyzrát. Některé spreje dokonce zaujmou i tím, že vám mohou nabídnout lehkou a také příjemnou vůni – třeba květin.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top