Móda a trendy

Tři kombinace barev, které dámské šperky doslova milují

Ačkoliv můžeme v módě a dalších oblastech, které se kolem ní točí, pozorovat hodně zajímavé fantazie, tak se většinou otáčíme kolem několika základních kombinací. Právě kombinace základních barev jsou přitom tím, co rozhodně potkáváme nejčastěji.

Ve špercích bychom si rozhodně mohli najít zástupce stříbra a zlata, ke kterým se přidávají základní červené, modré a zelené drahokamy. Jenže jaké kombinace jsou opravdu skvostné?

Červená a zlato spolu hraje

Pokud začneme od dámských šperků s červenými drahokamy, tak rozhodně půjdeme do zlaté barvy. Se stříbrem rozhodně nevypadají rudé drahokamy špatně, ale často se navzájem přebíjejí. Vedle toho červená a zlatá hrají příjemnou kombinaci.

Proto jsou používány velice často na kompletní sady, kdy najdeme nejen náhrdelníky, ale také náušnice. Je to zajímavé, ale čím více takový prvků na sobě máte, tím více se dokáží navzájem podpořit.

Modrá je dobrá, ale se stříbrnou dokonalá

Modré odstíny drahokamů, ať už to jsou temnější safíry nebo pak světlejší akvamaríny, si nejlépe vždycky sednou se stříbrnou barvou. Neplatí tady ani to, že by univerzálně byly použitelné se zlatem. To jim zkrátka nesedí.

Výhodou u stříbra je navíc fakt, že dámské šperky se nemusí v ten moment nutně opírat jenom o několik odstínů, ale mohou opravdu pojmout kompletní spektrum modré. A že drahokamů, které stojí za nošení, rozhodně není málo.

Drobné problémy se zelenými minerály

Zelené minerály, především potom ty opravdu drahé a kvalitní, mají jednu zásadní nevýhodu. Tou je fakt, že jsou opravdu velice výrazné, a obsáhnou ty nejvíce tmavé odstíny. Proto je tak kolikrát problém jak se zlatem, tak i stříbrem, protože vzájemná kompletace přebíjí jedno druhé. Jedná se tak o podstatně výstřední kousky, které ale pochopitelně mají svoje fanoušky.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top