Móda a trendy

Podzimní outfity znamenají i změnu doplňků. Jaké šperky budou in?

Bohužel, stejně jako každý rok se nám blíží konec teplých dní. S tím se tak pochopitelně mění i módní styl, který se dostane do popředí. V posledních letech můžeme potkávat na vrcholu oblíbenosti hlavně dlouhé kabáty, které nabízí dostatek volnosti a tepla zároveň.

K nim se pak kombinují celé řady různých doplňků, většinou více skiny druhy kalhot a u obuvi by seznam nestačil na tento článek. Jak je to ale se šperky, které se nosí v zimě a na podzim? To si řekneme právě dnes.

Do podzimu se zkrátka hodí zlatá

Zatím co po většinu roku jsou zlaté šperky spíše otázkou oblíbenosti u jednotlivých uživatelů, tak v rámci podzimu se doslova nabízejí. Výrazně se totiž prodlužuje ta doba, během které se potkáváme s nažloutlým ranním a večerním světlem. To všechno má tak za následek to, že se zlatá barva dostane do popředí a dokonalého souladu.

Výhodou přitom je, že se dámské šperky, kde je dominantním prvkem právě zlato, dají sehnat v opravdu velkém množství. Často je dokonce zlatých šperků i několikanásobně lepší výběr, než je tomu u stříbra a dalších konkurentů.

Velikost? Tak akorát

Zatím co v létě se spíše nosí šperky velice jemné a nenápadné, tak na podzim se už začínají správné šperky lehce zvětšovat. Důvodem je už jen sám samotný styl oblečení, který se nosí. Rozsáhlé kabáty, doplňky jako šály a další. To všechno dělá větší siluetu a dámské šperky tak musí velikostí udržet proporce se zbytkem těla.

S komponenty se rozhodně nedaří

Zatím co zmíněné jemné a drobné šperky mohou mít tu nevýhodu, že potřebují také jemné komponenty kolem sebe, tak v případě zlatých šperků je to zcela odlišné. A to hlavně z toho důvodu, že se s většími šperky dostává i více možností využití různým druhům komponentů, což šperkaři umí také velice dobře využít.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top