Móda a trendy

Trička s potiskem jako dárek pro každého

zdroj: pixabay.com

Na internetu si můžeme najít opravdu nepřeberné množství dárků z vážného soudku a také naopak typických šaškáren pro pobavení a zpestření běžného dne. Jedním z nich mohou být například i trička s potiskem, která mohou upoutat poutavým vzhledem i originálními motivy.

Správný slogan nikdy neuškodí

Jednou ze základních věcí, která se už dávno na trička začala dávat jsou různorodé slogany. Ať už jde o výroky, vtipné narážky a hlášky anebo hesla z filmů a her, tak se právem řadí mezi nejoblíbenější druhy triček s potiskem.

Mimo jejich rozšířenosti ve všech obchodech, které se zabývají sortimentem jako trička s potiskem, samolepky na zeď či party výzdobou je velice jednoduchá i jejich individuální výroba. Text je totiž jednou z nejjednodušších variant ozdobení trička. A pokud toužíte po jakémkoliv méně známém či nedostupném motivu, tak jeho tvorba zabere opravdu jen pár minut a nebude ani nijak finančně náročná.

Trička s celoplošným potiskem

Další velice oblíbená sorta triček s potiskem jsou celoplošné verze. Namísto nějakého textu či obrázku jenž potkáváme nejčastěji na hrudi a koncích rukávů nahrazuje motiv kompletní vybarvení a natisknutí trika po celé ploše.

Jako jeden z příkladů za všechny ostatní můžou fungovat například velice známá trička hrdinů z Marvelu, kdy jsou pro větší i menší velice často prodávané motivy obleků kapitána Ameriky, Iron Mana či jakýchkoliv dalších. Svojí oblíbenosti mezi celoplošnými tisky například dostály i zvířecí motivy či obličeje.

Speciální druhy potisků

V sortimentech obchodů můžeme najít dokonce i takové druhy potisků, jaké by nás v prvním případě rozhodně nenapadly. Jako jeden z největších příkladů můžeme uvést například fluorescenční potisky do tmy. Velice oblíbené jsou také 3D potisky. Všechna tato trika jsou ale složitější na údržbu a jejich standardní praní může časem speciální potisk poničit.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top