Móda a trendy

Doba křehkých a nenápadných šperků končí

zdroj: pixabay.com

Možná si občas na ulici všímáte toho, že šperky kupované v posledních letech už nejsou v duchu nenápadného zvýraznění krásy. Naopak jsou viditelné a kladou důraz na originalitu a nepřehlédnutelnost. Jak je to možné?

Módní trendy jsou neustále v pohybu

Módní trendy a celý svět je neustále v nekonečné sinusové čáře. Jako pomyslnou vlnovku z extrému do extrému si můžeme představit celou řadu věcí jako je například postoj k náboženství, k nápaditosti módy a v našem případě především k nápaditosti šperků.

Koncem dvacátého století totiž vrcholilo období, kdy byla titěrná práce na minimalistických detailech a co nejkřehčí provedení ukázkou pravého zlatnického umu. To dneska stále platí, ale moderní vlna se mění společně s módními trendy, které hlásí že šperk musí být zkrátka vidět. Především v případech jako jsou pánské náramky na ruku se extravagantnosti meze nekladou. A rozhodně je to správně, protože se společně s každou změnou na trhu vyvíjí i samotná šperkařská výroba.

Pánské náramky na ruku se těší velké popularity

Postupně se zvyšující popularitu zaznamenávají oproti předchozím letům především pánské šperky. I zde si můžeme představit onu pomyslnou vlnovku, kdy v šedesátých letech mladý kluk bez náušnice nešel s dobou. O pár let později tento trend vymizel a dnes se namísto náušnic hojně představují na pánských postavách různé typy řetízků a obdobných doplňků.

Mezi nimi se velké pozornosti těší především pánské náramky na ruku. Dámské náramky se jí pochopitelně těší také, ale zmiňovaný boom je aktuálně spíše na pánské straně klientely. Na to reagují i obchodníci a najdeme tak celou řadu kamenných i internetových prodejen, které se na podobný pánský sortiment zaměřují a prodávají jej v mnohem větší kvalitě a počtu variant než kdy dřív.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top