Rodina

Ultrazvuky nové generace

obrázek: www.maxpixel.net

Ultrazvuk je velice častým typem vyšetření, s nímž se setkal bezpochyby každý. Pokud jste jej neprožili ve skutečnosti, pak jste o něm určitě slyšeli. Proces, během kterého je měřeno akustické vlnění neboli frekvence nad hranicí slyšitelnosti lidského ucha. Tato vlnová délka ultrazvuku je následně prezentována v podobě obrazu, jež může mnohé napovědět o reálném stavu pacienta.

Pokud v dnešní době půjdete na ultrazvuk libovolné části vašeho těla, nemusíte se setkat pouze se starou technikou. Spousta zdravotnických zařízení už investujte do moderních nástrojů. Ty přináší daleko větší možnosti použití.

Podoba moderního diagnostického nástroje

Jsou to prémiové ultrazvuky vysoké kvality, které se vyjímají svou propracovanou architekturou obrazu a pracují s širokou snímkovací frekvencí. Tato zařízení obvykle poznáte podle toho, že mají novodobý vzhled. Hlavní základna je umístěna na čtyřech kolečkách, na níž navazuje část s řadou ovládacích prvků, včetně velkého monitoru pro zobrazení výsledku.

Takový ultrazvuk je možné zařadit do skupiny značně mobilních zařízení, což pochopitelně vyhovuje každému lékaři. Nastavitelná výška, přijatelná hmotnost, automatická úprava obrazu a velký pozorovací úhel. To všechno jsou vlastnosti zařízení, jež usnadňují práci mnohým doktorům.

Přenosné ultrazvukové přístroje se pochopitelně vyrábějí v mnoha variantách vyhotovení podle velikosti, předkládaných funkcí a dalších prvků. Ty jsou pro pacienta pravděpodobně neznámé, pro lékaře však hodně zásadní.

Ultrazvuk značky Philips

Jestliže se chcete svěřit do rukou lékaře, který vaše tělo důkladně prohledá, zkuste se jen tak namátkou zeptat na to, zda používá ultrazvuk značky Philips. Právě tato prvotřídní zařízení disponují vším výše popisovaným a přináší toho pochopitelně ještě hodně navíc.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top