Práce a vzdělání

Umíte vybrat náplň do tiskárny? Poradíme vám jak na to

pixabay.com

Došla vám náplň v tiskárně? Nemusíte zoufat, jelikož pořídit si novou dnes není žádný problém. Pokud nevíte, jak ji vybrat, poradíme vám. Stačí se držet našich rad a i pro vás to bude naprostou hračkou. Prvním krokem je nutnost ujasnit si, zda budete chtít originální náplně do tiskáren, nebo zvolíte ty neoriginální. Pokud se podíváme na to, čím se obvykle neliší, tak je to kvalita tisku. Čím se naopak liší, to může být:

  • Cena náplně
  • Výrobce náplně
  • Kapacita náplně

Zjistěte typ své tiskárny

Druhým krokem je nutnost zjištění typu své tiskárny. Je mnoho cest, jak na to. Daný typ zjistíte třeba přímo na ní, kde bude štítek označující konkrétní model. Stejně tak se ale můžete podívat třeba na sériové číslo ze spodní části. Označení jistě najdete ale i na faktuře, kterou jste dostala k nákupu. Možností je tedy mnoho. Jakmile znáte přesný typ, už jste jenom kousek od toho vybrat tu správnou náplň.

Jaká náplň vám chybí?

Když dojde barva v tiskárně, obvykle dojde k tomu, že ta vám to sama ohlásí. A to v souvislosti s tím, jaká barva došla. Moderní tiskárny umí vyměnit jenom tu konkrétní, díky čemuž výrazně snižujete náklady spojené s tiskem. V danou chvíli už vybíráte konkrétní náhradní náplň podle toho, v jaké je barvě. Příkladem může být toner Q2612A, který je černý, ale pro stejný tip vaší tiskárny můžete najít i barevné, které však budou mít jiné typové označení.

Zajímejte se také o kapacitu

Máte vybráno? Potom už stačí zjistit jenom to, jak velkou kapacitu daný toner nabídne. Tedy to, na kolik vystačí stránek. Pokud chcete ušetřit, a tisknete pravidelně, rozhodně doporučíme větší kapacity. Nejenom, že jsou s ohledem na jednu vytištěnou stránku levnější, ale logicky vám také vydrží mnohem déle, než náplně s menší kapacitou. Tam, kde se tiskne hodně a pravidelně je pochopitelné, že jasně platí, že čím větší, tím lepší.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top