Domov

Už víte, čím oplotit pozemek?

Dostavěli jsem rodinný dům a chystáte se na poslední stavební fázi, kterou představuje vybudování plotu? Pak tento krok v žádném případě neuspěchejte a důkladně jej promyslete. Plot totiž představuje nejenom překážku mezi vámi a vnějším okolím. Jde o estetickou záležitost, na níž se budete dívat delší dobu.

Pokud zrovna nepatříte mezi vyznavače složitých plotů, betonových zídek a podobných okras rodinných domů, vydejte se podstatně jednodušší cestou. Vsaďte na klasické ploty. I mezi nimi je možné vybírat z různých variant a domoci se té, která bude vašim požadavkům vyhovovat nejvíce.

Alternativy klasického pletiva

Klasické pletivo je naprostým základem. Jistotou a cenově dostupným provedením oplocení. Velice často je používáno do okrajových částí zahrad, do polí a podobně, kde nepotřebujete nic honosného a extravagantního. Nemusí to však být pouze tyto ploty, jaké můžete zvolit.

Kromě pletiva se nabízí také varianta tahokovu. Jestliže se chcete oddělovat od spousty sousedů ve vašem okolí, vyberte si například žebrované pletivo. A pokud dáváte přednost něčemu honosnějšímu a toužíte vybírat z této kategorie oplocení, potom budou jasnou volbou svařované sítě. S nimi rozhodně nešlápnete vedle.

Při plánování nového oplocení vždy myslete i na ty nejmenší detaily, které tvoří například samotné sloupky. Ať už zvolíte jakékoliv ploty, vždy k nim můžete zakoupit i designově odpovídající sloupky, popřípadě další příslušenství. Třeba ve formě vrat a bran.

Oploťte si průmyslový objekt

Pokud ovšem nesháníte oplocení pro rodinný dům, ale komerční budovu nebo halu, současní výrobci si pro vás také něco připravili. Jsou to průmyslové ploty, kde je více dbáno na bezpečnostní prvky a průmyslový charakter nežli na estetičnost. Hodně oblíbenou alternativou je pak mobilní oplocení pro krátkodobé ohrazení daného prostoru.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top