Domov

V čem všem vám může pomoci realitní kancelář?

nemovitost
pixabay.com

Když se řekne realitní kancelář, vybaví se mnoha lidem nepříjemné povídačky typu, že realitky pouze tahají z lidí peníze, nebo že jim jde jen o vlastní zisk a co možná největší počet klientů, či snad že nejednají v zájmu lidí, ale jen ve svém vlastním. Tohle všechno a ještě mnoho dalších řečí o realitních kancelářích koluje. Všichni moc dobře vědí, co to realitní kancelář je, ale pokud byste se několika lidí zkusili zeptat, zda vůbec mají představu, co taková realitní kancelář vlastně všechno zajišťuje, pak by možná jen malá hrstička z nich věděla pravdu.

Prodej bytů a domů

Jako první službu si zde můžeme zmínit prodej bytů a domů. Máte-li ve svém vlastnictví nějakou nemovitost, kterou třeba nevyužíváte nebo ji z nějakého důvodu chcete prodat, určitě uděláte nejlépe, když se s tím obrátíte na realitní kancelář. Ta vám pomůže s propagací, zajistí kvalitní fotografie, které při prodeji čehokoli hrají jednu z nejdůležitějších rolí, zajistí prohlídky nemovitosti s potencionálními zákazníky a postarají se o složité, časově náročné a nudné papírování.

Pronájem bytů a domů

Další velice oblíbená služba spočívá v pronájmu bytů a domů. I tohle mají realitní kanceláře v nabídce svých služeb a nutno podotknout, že se na ně spoléhá stále více lidí. Mnoho z nich totiž přišlo na to, že shánět pronájem s realitní kanceláří šetří nejen čas, ale i špatné zkušenosti. Samozřejmostí jsou jak krátkodobé, tak i dlouhodobé pronájmy.

Správa nemovitostí

Teď si společně řekneme o službě, o které mnoho lidí vůbec neví, nezná jí a nemá představu, oč vlastně jde. Správa nemovitostí spočívá v tom, že svěříte svou nemovitost do rukou realitní kanceláře, například v době, kdy budete žít v zahraničí nebo kdy se o nemovitost nebudete chtít starat, ale zároveň ji nebudete chtít prodat, a realitní kancelář zajistí její pronájem. Služba toho samozřejmě zahrnuje daleko více, například komunikaci s nájemníky, vybírání nájemného a kauce, držení klíčů od nemovitosti, přepsání služeb na nové nájemníky atd.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top