Móda a trendy

Vánoční šílenství a nakupování dárku graduje

Vánoční nakupování
pixabay.com

„Ho, ho, ho  sleva volá!“ Tak bychom definovali současnou vánoční situaci.  Každých pět minut nám na email přijde nová zpráva hlásající 25% slevu u onoho obchodníka. V televizi jsou na programu spíše reklamy s filmy než filmy s reklamou. Lidi se honí za nejlepším nákupem a obchody praskají ve švech. Kde jsou ty šťastné a veselé svátky plné rodinných setkání, plného stolu cukroví a nekonečné pohody? Ty svátky, při kterých rodina pouštěla lodičky z oříškových skořápek se svíčkou uprostřed, rozkrajovala jablíčka a doufala ve hvězdičku či lila olovo jako v jednom z nejznámějších českých filmů? Ty svátky, kdy děti netrpělivě a pečlivě naslouchaly vyprávěním dospěláků?

Dárek sem a dárek tam

Teď jsou to svátky dárků. Děti už neporovnávají své dárky jako „dostal jsem to, co jsem si z celého srdce přál“, ale jako „hele, můj dárek byl dražší než tvůj“ nebo „mám kvalitnější procesor“. Bohužel, taková je doba, jak by řekly naše stařičké babičky. Vše je však ovlivněno současnou společností. V dnešní době je trendem utrácet za předražené dárky v podobě nejlepších technologií. Technika, internet a sociální sítě prostě vládnou světu. Můžeme jako jednotlivci plavat proti proudu, ale společnost nezměníme. Naše známé, známé našich dětí nebo děti našich známých nezměníme. Naše děti jsou ovlivňovány ne jen námi, ale také společností. A tak to prostě je.

Elektronika a spotřebiče vždy vděčně poslouží

Ať tak nebo tak, vždy bychom se měli snažit udělat radost našim blízkým. Ale co jim koupit v současné době, kdy má každý všechno? Koupit knihu, které se nikdo ani nedotkne, protože má každý telefon, kam je možné si stáhnout e-knihu? Mezi velmi vděčné dárky patři ty, které najdeme na e-shopech online elektra. Patří snad Vaše babička mezi milovníky dobré kávy? Jistě si ráda udělá kvalitní espresso díky svému novému kávovaru. Baví Vaši tetu péct? Co takový kuchyňský robot, který jí usnadní práci a uhněte těsto podle jejich představ? Takové dárky jsou nejen praktické, ale udělají i radost a o to nám přece jde.

 

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top