Zdravi a sport

Vilcacora je zázračná peruánská rostlina s mnoha léčivými účinky

Vilcacora, známá také pod názvem uňa de gato nebo uncaria tomentosa, není pouze obyčejnou rostlinou. Je to přímo poklad z Amazonie. Tato rostlina se proslavila především svými léčivými účinky. V tomto článku se podíváme na tři hlavní léčivé vlastnosti této peruánské byliny, jež si získala přezdívku „kočičí dráp“ díky svým trnům a titul „královna Amazonie“ díky svým léčebným vlastnostem.

Bojovník proti vysokému krevnímu tlaku

Vysoký krevní tlak je jedním z nejrozšířenějších zdravotních problémů moderní společnosti. Vilcacora však nabízí naději těm, kteří se s tímto stavem potýkají. Díky obsaženým účinným látkám dokáže tato rostlina harmonizovat krevní tlak a podporovat zdraví srdce a cév. Její příznivé účinky nejenom zmírňují symptomy vysokého tlaku, ale také chrání organismus před možnými komplikacemi spojenými s tímto stavem.

Prostředek pro zlepšení celkového zdraví

Vilcacora nabízí přírodní řešení také na různé civilizační choroby, jež s sebou přináší moderní životní styl. Její léčebné vlastnosti jsou ceněny pro svou schopnost zmírňovat obtíže spojené s civilizačními chorobami a zlepšovat celkový stav organismu. Díky svému komplexnímu účinku dokáže vilcacora působit protizánětlivě, analgeticky a regeneračně, což pomáhá lidem trpícím různými formami těchto onemocnění.

Posila imunity a vitality

Vilcacora není jenom lékem, ale také prevencí. Pravidelné užívání této rostliny může posílit imunitní systém a dodat tělu potřebnou energii pro každodenní výzvy. Obsahuje látky, které podporují produkci imunitních buněk a zlepšují schopnost těla bojovat proti infekcím a nemocem. Netřeba dodávat, že silný imunitní systém je základem zdraví a odolnosti vůči nemocem. Navíc vilcacora může zvýšit celkovou vitalitu a energii, což přispívá k lepšímu životnímu stylu a celkovému pohodlí.

Přestože vilcacora přináší mnoho zdravotních výhod, tak není vhodná pro každého. Osoby se sníženým krevním tlakem by měly její užívání konzultovat s lékařem.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top