Zdravi a sport

Kotvičník zemní je léčivá bylina s mnoha pozitivními účinky na lidský organismus

Kotvičník zemní, též nazývaný tribulus terrestris, je rostlina s výjimečnými léčivými účinky, jež se využívá po staletí v tradiční medicíně. Tato rostlina původně pochází z Číny a Japonska. Kotvičník zemní totiž nabízí mnoho zdravotních výhod, čímž se stává cenným doplňkem pro vaše zdraví a pohodu. Jedním z oblíbených způsobů užívání kotvičníku zemního je zejména tinktura.

Obnova energie a celkové vitality

Kotvičník zemní tinktura je především známá svou schopností pomoci s obnovou energie a celkovou vitalitou. Díky obsahu mnoha účinných látek totiž pomáhá tělu lépe zvládat stres a vyrovnávat se s ním. Právě proto je kotvičník zemní prospěšný především v době vyčerpání a únavy. Kromě toho kotvičník zemní také podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému a přispívá k čištění krve. Má však řadu dalších benefitů.

Podpora svalstva

Pro ty, kdo se věnují fyzické aktivitě a budování svalů, může být kotvičník zemní tinktura též užitečným doplňkem. Kotvičník zemní mimo jiné obsahuje látky, které podporují růst svalové hmoty a zvyšují výdrž těla během cvičení. Pravidelné užívání tinktury často vede k posílení svalů, zlepšení sportovního výkonu a rychlejší regeneraci po náročném tréninku. Díky svým protizánětlivým vlastnostem navíc pomáhá snižovat bolest svalů po cvičení a zlepšovat celkový stav svalové tkáně.

Podpora hormonální rovnováhy

Kotvičník zemní neboli tribulus terrestris má také pozitivní vliv na hormonální rovnováhu v těle, což jistě ocení všichni lidé ve středních letech. Obsahuje totiž látky, které pomáhají regulovat hladinu hormonů. Kotvičník zemní tak napomáhá udržovat hormonální rovnováhu, což může být prospěšné pro celkové zdraví a pohodu, a to zejména u osob trpících hormonální nerovnováhou. Nakonec kotvičník zemní přispívá ke zvýšení přirozené imunity těla a má pozitivní vliv na močovou a nervovou soustavu.

Pokud se domníváte, že kotvičník zemní představuje bylinu přesně pro vás, pak navštivte internetový obchod Herbavis, který nabízí kotvičník zemní ve formě tinktury.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top