Nezařazené

Víte, jak vyřešit problémy s malou kuchyní? Zkusíme vám dát pár tipů!

pixabay.com

Především v menších zástavbách nebo malých bytech se můžete potkávat s problémem, kdy je pro kuchyň vymezený příliš malý prostor. V kuchyni přitom potřebujete poměrně velký prostor, abyste se mohli bez jakýchkoliv problémů pohybovat kdekoliv potřebujete a nemuseli u toho vrážet do skříní, zdí a tak dál. V dnešnímu článku si poradíme různě drahé způsoby, jak s problémem s malou kuchyní můžete bojovat!

Kuchyně na míru? Je vždy dobrou investicí!

Začneme od toho potencionálně nejdražšího, což je tvorba kuchyně na míru. Spousta problémů totiž může vycházet z toho faktu, že je kuchyně zkrátka kupovaná a nesedí tak do prostoru ideálně. Jakmile potom žádáte o výrobu kuchyně na míru, tak můžete počítat s tím, že je právě prostor a přizpůsobení jeho hodnotám priorita číslo jedna. Jednou z důležitých věcí je, že se kuchyně na míru v posledních letech stávají stále finančně dostupnějšími a víceméně panují už jen minimální rozdíly mezi kuchyněmi kupovanými a vyráběnými. Rozdíl ve funkci a úspoře prostoru zde ale může být opravdu obrovský!

Využijte prostoru na stěnách!

V takovém případě, kdy se otáčíte víceméně na pětníku, se vám hodí jakákoliv úspora prostoru. Pokud tedy máte v prostoru vysunutou skříňku například s kořením a dalšími věcmi, tak se ji jednoduše zbavte.

Stěny jako takové nám nabízejí ohromné množství možností, jak ušetřit prostor na místech, kde se potřebujeme pravidelně pohybovat. Oproti klasickým skříňkám navíc může být řešení v mnoha případech mnohem elegantnější, až by se člověku chtělo říct že umělecké. Můžete použít opravdu cokoliv jen budete potřebovat. Není žádný problém s použitím různých košíčků, stejně tak i různých držáků. Prodávají se kompletní sety, díky nimž můžete stěnu osadit čím budete potřebovat a kutilové si navíc s podobnými věcmi velice rádi vyhrají.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top