Móda a trendy

Víte, za co dámy online nejčastěji utrácejí? Většina položek nebude žádným překvapením!

pixabay.com

Online nákupy byly po velkou část posledních dvou let téměř jedinou možností, jak se věnovat nákupním hrátkám. Některé potřebné i nepotřebné věci, které jinak slečny a dámy nakupují vždy v obchodech tak musely nakoupit pomocí online portálů. V dnešním článku si představíme několik druhů zboží, které během posledních měsíců dámy nakupovaly nejvíce.

Kosmetika byla i tak často nakupovaná, teď ale více

Kosmetika je jednou z věcí, které byly vždy nakupovány online dost často. Pravdou je, že u nich není mnohdy taková potřeba zkoušení jako například u oblečení nebo u obuvi. Ženy totiž používají celé roky naprosto stejné druhy kosmetiky a proto ji mohou kupovat online bez obav špatného výběru.

Dámská obuv zažila největší vzestup

Oproti tomu dámská obuv je něco, co se snažila i spousta zkušených žen nakupovat co nejméně online. I když vybíráte stejnou značku bot, tak jen odlišný model může znamenat spoustu rozdílů ve tvaru podrážky a pochopitelně tak i v celkové velikosti bot. Naštěstí pro nakupování bot online naprostá většina výrobců vytváří pro jednotlivé střihy obuvi podrobné velikostní tabulky. Základní parametry si tak můžete v pohodě doma přeměřit a nemusíte tak mít obavy, že zakoupená dámská obuv byla rozdílně odlišná oproti vašemu odhadu.

Také oblečení se nakupovalo častěji, než je obvyklé

Pochopitelně i oblečení zažilo v tomto období vzestup objednávek online. Šlo především a různé druhy sezonního oblečení s přihlédnutím k tomu, že přes zimním období bylo možné nakoupit oblečení jenom pro děti. Dospělým ženám a slečnám tak nakonec nezbylo nic jiného, než jakékoliv sezonní oblečení zakoupit přímo na online portálech. Vzestup tady ale nebyl rozhodně tak vysoký, jako tomu bylo v případě dámské obuvi.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top