Móda a trendy

Jaké dámské šperky jsou ideální volbou na nadcházející letní období?

pixabay.com

Konkrétně pro nošení šperků je pro dámy rozhodně příjemnějším obdobím určitě zima, protože zde šperky rozhodně nemohou žádným způsobem překážet při přímém slunečním světle, či při opalování. To je naopak běžný problém žen a dívek v létě. Nikdo si totiž nepřeje, aby měl na krku naprosto rozpálený šperk nebo dokonce zlikvidované rovnoměrné opálení, kvůli bílým místům poblíž šperků na krku či rukou. Jaké šperky jsou tak ideální pro letní nošení?

Náušnice ničemu nepřekáží, ale pozor u vody!

Náušnice v rámci letního období můžeme v klidu zařadit mezi druhy šperků, které vám v žádném případě nebudou překážet. Pokud dokonce zvolíte nějaké drobnější druhy náušnic nebo oblíbené „perličky“, tak už žádný problém rozhodně nepotkáte. Problémem ale mohou být radovánky u vody. Při koupání je potřeba dávat opravdu velký pozor na to, abyste nezapomněli náušnice sundat. Spousta náušnic se sebelepším zapínáním totiž může ve vodě dost jednoduše navždy zmizet.

Léto ve znamení minimalismu a drobných šperků

Už jen z logiky věci budou ideální dámské šperky, které se vyjímají minimalismem a velice jednoduchými a čistými vzory. V létě to totiž dokáže celkem dost jednoduše eliminovat naprostou většinu problémů, které mohou při opalování nebo pobytu na přímém slunci vznikat.

Ideální volbou na letní období tak mohou být například velice jemné řetízky na krk. Volte opravdu jemňounký a křehký vzor. Ty nemají šanci vám na kůži udělat nepříjemný neopálený proužek a navíc se jen horko těžko rozpálí. Při zkoušení ale dávejte pozor na jednu věc! Spousta minimalistických vzorů co se týče řetízků na krk mají tendenci zachytávat vlasy. Určitě to není problém, kvůli kterému by se podobné vzory staly dokonce až nenositelnými. Ale měli byste s tím počítat, protože nepříjemností to může způsobit občas hodně.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top