Práce a vzdělání

Vlastní server na podstatně vyšší úrovni

server
pixabay.com

Provozovat vlastní server v domácím prostředí není to samé, jako provozovat vlastní server v nejmodernějším datovém centrum ve Střední Evropě. To jsou dvě zcela odlišné věci, které si spousta lidí ani neuvědomuje.

Dnešní době vévodí managed servery, respektive takové, jež si uzpůsobíte dle osobních požadavků a necháte nakonfigurovat doslova na míru. Server takového typu je samozřejmě ideální volbou spíše pro zákazníky s více doménami a webovými projekty, u nichž je třeba klást zvýšený důraz na některé vlastnosti a parametry.

Vlastní server má něco do sebe

Pokud se vydáte výše popisovanou cestou, máte rozhodně na výběr. Nabídka je v tomto směru více, než bohatá. Vsadíte-li ovšem na unikátní datové centrum, pak jsou hlavní výhody tohoto řešení poměrně jednoznačné.

Tento model se bude pyšnit až 100x lepším poměrem cena/výkon, než jakých byste dosáhli v amatérských podmínkách. Výkon bude odpovídat vašim náročným požadavkům a k dispozici budete mít nejenom internetovou konektivitu 1Gbps, ale také maximální dohled.

Vlastní server umístěny v TIER IV datovém centru jsou zárukou bezplatného proaktivního monitoringu, ale i vlastní verze PHP a ostatních softwarů. Zkrátka technologická cesta bez zbytečného omezování, jíž ocení hlavně větší zákazníci s více, jak deseti doménami.

Proč je toto řešení nejlepší?

Mnohé o tom vypovídají nejenom poskytované služby, ale i samotné datové centrum. To se pyšní nadstandardním energetickým a bezpečnostním zázemím, čtyřmi nezávislými optickými trasami, neomezeným počtem přenesených dat a špičkovými síťovými prvky. To je server hosting, jemuž byste v dnešní době rozhodně měli dávat přednost.

Poznejte pojem „vlastní server“ z trochu odlišného pohledu, k němuž se bude vázat komfort, zázemí odborných pracovníků a nízké provozní ceny.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top