Láska a vztahy

Vsaďte na originální svatební přání

svatební přání

Svatební den se jistě neobejde bez několika zásadních věcí. Rozhodně nemáme na mysli nevěstu či ženicha. Je to například stavební dort, první novomanželský tanec, prstýnky a také svatební oznámení, které je vlastně takovou vstupní pozvánkou na tento výjimečný den D.

Svatební přání by mělo být tou první věcí, jež upozorní na váš důležitý životní okamžik. Určitě se proto vyhněte jakémukoliv standardu, neomšelému vzhledu a typickému formátu. Dejte přednost originalitě, nápaditosti a netradičnímu pojetí. Právě takové přání si každý s chutí vystaví doma.

Obohaťte svatební oznámení

Pakliže se rozhodnete zvát své přátele a rodinné příslušníky, nemusíte k tomu použít pouze svatební oznámení. Vedle této zásadní informace o datu a místu konání vaší svatby, je vhodné svatebčany informovat i o dalších věcech.

  • Svatební menu
  • Svatební program

A zrovna takové věci mohou být součástí kompletního svatebního přání. Speciální „kartička“ zhotovená ve stejném stylu, jež mnohé potěší svým obsahem. Ke všemu lze přiložit ještě jmenovky nebo pozvánku ke svatebnímu obědu.

Ať už chcete jakékoliv svatební oznámení, určitě dejte průchod své fantazii a zahleďte se do bohatých produktových nabídek prodejců zaměřených na tento sortiment.

Stylové či luxusní svatební přání?

Obsahová čas bezpochyby úzce souvisí i s tou vzhledovou. Celý koncept svatebního oznámení by měl korespondovat s vámi samotnými, charakterem svatby, doplňky a podobnými věcmi. Vybírat lze přání elegantní, stylová, moderní, vtipná, ale také moderní nebo doplněná o fotografii svatebčanů. Meze se v této oblasti jistě nekladou.

Zapracujte na podobě svatebního přání a postarejte se o to, že svým hostům tímto originálním prvkem vyrazíte dech. Nechte si zhotovit svatební oznámení na míru a navíc doplněné o rozměrově vhodnou obálku, kterou jen předáte těm správným osobám.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top