Domov

Vybíráte vysavač a nevíte, který je nejlepší? Pomůžeme vám s výběrem!

vysavač
pixabay.com

Vysavač je bezesporu nepostradatelným pomocníkem v domácnosti. Jen málokterá hospodyňka by si bez jeho pomoci dokázala představit pohodlný chod domácnosti a pravidelný úklid, který sice nepředstavuje kdovíjak oblíbenou aktivitu, ale zkrátka tu a tam je potřeba. Možná váš starý pomocník dosloužil, nebo jste zkrátka jen dospěli k názoru, že je čas na pořízení nového parťáka. Jenže ouvej – na trhu jich je tolik, že si neumíte vybrat jen jeden!

Vysavačů je celá řada, jak ale poznat ten pravý?

Pokud se podíváte na nabídku vysavačů, rázem dospějete k výsledku, že jich je celá řada. Existují vysavače sáčkové i bezsáčkové, pořídit si můžete vysavače parní i robotické, oblíbené jsou i tyčové vysavače, které jsou praktické a pohodlné. Pro laika může být taková nabídka docela matoucí a není se vůbec čemu divit, že si s výběrem nevíte rady. V tomto případě totiž platí, že čím větší výběr, tím složitější rozhodování.

Podle čeho vybírat?

Možná se ptáte, podle čeho vysavač vybírat. Faktorů a kritérií pro správný výběr může být hned několik a rozhodně nebudeme mluvit pouze o ceně. Rozhodující pro vás může být samozřejmě typ vysavače. Sami si rozhodněte, jestli chcete vysavač se sáčkem nebo bez sáčku, oba typy mají své výhody. Pomoci s rozhodováním vám může i výkon vysavače, samozřejmě stejně tak i jeho spotřeba, která může být pro někoho klíčová – pokud vysáváte často, asi budete hledat vysavač s co možná nejnižší spotřebou elektrické energie.

Nedejte jen na známou značku

Hodně lidí při výběru čehokoli sleduje především značku. Čím známější a profláklejší značka, tím pro ně lepší volba. Pozor ale na tuhle domněnku, ne vždy musí být nutně pravdivá. Zajímejte se o všechny kritéria, sledujte výkon, příkon, typ vysávání i doplňkové funkce. V případě vysavačů není značka zrovna tím nejdůležitějším kritériem.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top