Domov

Ztratila vaše kuchyně šmrnc? S těmito typy jí ho opět můžete vrátit!

moderní kuchyně
pixabay.com

Nic netrvá věčně a žádná věc se nám nebude líbit donekonečna. Třeba taková kuchyně, ve které den co den vaříte už několik let, nemůže vypadat pořád stejně krásně, jako když ještě voněla novotou a neměla na sobě jedinou šmouhu. Možná i vaše stávající kuchyně má svá nejlepší léta za sebou, ztratila své původní kouzlo a šmrnc už je také dávno ty tam. Co kdybychom vám poradili, jak kuchyni staršího data opět navrátit původní jiskru, aby se vám zase líbila, tak jako na začátku?

Nová tapeta dokáže divy!

Pokud se vám vzhled vaší kuchyně nelíbí, ale zároveň se jí nechcete vzdát (ať už z osobních, nebo třeba finančních důvodů), můžete se pustit do její poměrně jednoduché proměny – a to za pomoci tapet. Těch je na trhu nepřeberné množství, vybírat můžete mezi jednoduchými motivy, někomu se budou líbit abstraktní vzory, jinému třeba zase květiny. S tapetou, která je z druhé strany samolepicí, zvládnete staré kuchyni dodat nový kabátek za jedno odpoledne. Tak co říkáte, nezkusíte to?

Pomoci mohou i doplňky!

Někdy stačí málo a daná věc může vypadat úplně jinak. Co třeba vsadit na vkusné doplňky, které se budou tematicky hodit do kuchyně? Na pracovní desku můžete postavit zajímavé dózičky a do nich uložit například kávu, cukr nebo těstoviny. Nebo barevné utěrky mohou starší kuchyni krásně oživit a rozzářit. Na stěnu pověste obraz se zátiším ovoce, to se bude v kuchyni báječně vyjímat. Uvidíte, že právě v maličkostech se skrývá krása!

Jednoduchost má zelenou!

Pokud chcete jít s dobou, podívejte se, jak vypadají současné moderní kuchyně. Ty sází na jednoduchost, nevynikají zbytečnostmi a velí jim spíše světlejší odstíny. Zkuste se vydat právě touto cestou a uvidíte, jestli to byla správná volba. Minimalismus je v posledních letech hodně oblíbený a vyskytuje se i kdekoli jinde v domácnosti, takže vaší kuchyni bude určitě náramně slušet.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top