Zdravi a sport

Vyzkoušejte běhací pásy pro zátěžové EKG

www.pixabay.com

Elektrokardiogram neboli EKG. Záznam časové změny elektrického potenciálu způsobeného srdeční aktivitou. To je velice důležitý údaj, jenž mnohé vypovídá o zdraví konkrétního člověka. V závislosti na věku a dalších onemocnění je důležité sledovat tuto informaci, z níž se následně vyhodnocují potřebné zdravotní výsledky.

Měřit zátěžové EKG lze nejrůznějšími způsoby. Jednou z možných variant je návštěva lékaře. Ten je často vybaven přenosným zařízením, s nímž lze zjistit hodnoty EKG. Pakliže má jít o zátěžové EKG, je lepší zvolit daleko efektivnější a vypovídající metodu.

Moderní běhací pásy

K tomuto účelu lze upotřebit speciální běhací pásy, jež jsou konstruovány na profesionální úrovni. Stabilní a mimořádně výkonná běžecká zařízení umožňující podrobné měření v kombinaci s volitelnými programy.

Je to například plynulá změna rychlosti, automatické řízení zátěžových testů a ostatní funkcionality, na jejichž základě vykonáváte patřičnou fyzickou zátěž. Teprve taková činnost má za následek přesné zátěžové EKG.

Pakliže doma nemáte běhací pásy, vyplatí se nalézt zdravotnické středisko, které jej vlastní a dokáže vám s pomocí tohoto fyzicky náročnějšího testu zjistit přesné údaje EKG.

pas

Bicyklový ergometr jako alternativa za běhací pásy

Běhací pásy samozřejmě nejsou tím jediným, jak docílit požadovaného výsledku. Jednou z možných variant je také bicyklový ergometr s elektrickým posunem sedla. Ten je k tomuto účelu, jako stvořený. Stejně, jako běhací pásy, umožňuje poměrně velké hmotnostní zatížení, takže jej využití mnozí pacienti a zájemci.

Nepodceňujte své vlastní zdraví a navštivte specializovaná pracoviště vybavená touto technikou. Nechte si naměřit zátěžové EKG při vyšším fyzickém výkonu a zjistěte, zda jste zdraví či netrpíte určitými neduhy.

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top