Zdravi a sport

Sůl z Mrtvého moře má regenerační účinky

www.pixabay.com

Velká část populace trpí nejrůznějšími kožními problémy a obtížemi. Jsou to obvykle viditelné alergie, ekzémy a jiná onemocnění, která mohou výrazně znepříjemňovat život. S těmito neduhy lze samozřejmě bojovat rozdílnými způsoby.

Někdo vsadí na speciální chemickou kosmetiku, jiný se vydá raději přírodní cestou. Prokazatelně pozitivní účinky má určitě Mrtvé moře, kam každoročně vyráží velká spousta lidí s vidinou úspěšné léčby. Jenže, kdo si může dovolit cestovat několikrát do roka do tak vzdálené destinace?

Právě proto je tu dlouhodobě prověřená sůl z Mrtvého moře, jíž si lze zakoupit v praktickém balení. A to je dostupnější léčebná kúra realizovatelná v prostředí vlastního domova či kdekoliv jinde.

Pozitivní účinky soli z Mrtvého moře

Sůl z Mrtvého moře má jasně daný úkol. Lidské tělo zbaví odumřelých a nepotřebných buněk. Zároveň způsobuje prokrvování pokožky, což má jasné regenerační následky. Tělo je v daný okamžik vystaveno silnému působení minerálů, draslíku, sodíku, hořčíku, bromu a vápníku. To jsou léčebné účinky, jež jsou při pravidelných koupelích zpozorovatelné během velice krátké chvíle.

Léčivé koupele však mohou mít i jinou podobu, nežli tu, kterou přináší sůl z Mrtvého moře.

Bahno z Mrtvého moře

Balzám pro lidskou pokožku – tak nějak lze charakterizovat přínos bahna pocházejícího od Mrtvého moře. Rašelinové zábaly a koupele, to je v současné době hitem mnohých wellness a relaxačních zařízení. Má to ostatně jasný důvod. Také bahno z Mrtvého moře působí regeneračně na celé tělo.

Jestliže chcete odstranit špatnou a nemocnou pokožku ze svého těla, pomůže vám právě sůl nebo bahno z Mrtvého moře. To samozřejmě nabývá nejrůznějších forem, včetně kosmetického balení. Antibakteriální a rychle působiví lék, jež skutečně zabírá. Přesvědčte se sami.

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top