Práce a vzdělání

Vyzkoušejte, jak funguje studium MBA

studium MBA
pixabay.com

O studiu MBA slyšel bezpochyby každý. Uznávaný titul, který je možné získat již po jednom roce online výuky. S pomocí zkratky MBA u jména se otevírají dveře k novým pracovním příležitostem a člověk je pln nových praktických dovedností, jež získá od zkušených lektorů.

Jestliže jste stále na pochybách a váháte s podáním přihlášky, možná vám bude nápomocno studium MBA na zkoušku. Jak již prozrazuje název, jde primárně o výuku v omezeném časovém úseku, během níž si vyzkoušíte, zda je studium MBA tím ideálním směrem právě pro vás.

MBA na zkoušku

Délka tohoto zkušebního studia se pojí s časovým horizontem jednoho měsíce. Během této doby máte obvykle možnost absolvovat dva nebo tři vzdělávací moduly. Zvolíte-li tu správnouvzdělávací instituci, můžete získat v rámci výuky ještě mnohé navíc.

  • Přístup na bonusové semináře
  • Individuální konzultace s lektory
  • Studijní materiály zdarma
  • Občerstvení na seminářích a další

Studium MBAna zkoušku je ve své podstatě téměř plnohodnotným studijním procesem, díky němuž máte jedinečnou příležitost okusit, jak všechno doopravdy funguje, co vám taková výuka přináší, jaký je přístup profesionálních lektorů apod.

Co dělat po měsíci zkušebního studia MBA?

Po absolvování této doby se vám samozřejmě nabízí dvě možnosti. Buď vás studium MBA na zkoušku zaujme natolik, že v něm budete i nadále pokračovat nebo nikoliv. Pokud nemáte zájem o pokračování, vězte, že i za jeden měsíc takové výuky obdržíte certifikát za absolvované vzdělávací moduly a zároveň nebudete svázáni jakýmikoliv závazky či poplatky.

Studium MBA na zkoušku, to je velice přínosná služba, které začíná využívat stále více zájemců o titul MBA neboli Master of Business Administration. Tak neváhejte a za přijatelné náklady si takovou příležitost nenechte ujít a vyzkoušejte to také.

 

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top