Móda a trendy

Pohodlná a moderní: I taková může být Vaše pracovní obuv

pracovní obuv
pixabay.com

Stojíte v práci celý den na nohou a trápí Vás neustále bolesti zad a bolavé nohy. Potřebujete mít obuv, která bude splňovat potřebné normy, a zároveň si potrpíte na design? To nejste jediní. Těšit se můžeme tím, jak je naše doba už daleko a trh s pracovními oděvy a obuví je na zcela jiné úrovni, než býval.

Nošení pracovní obuvi má hned několik opodstatnění. Nejen že zvyšuje bezpečnost při práci a mnoho lidí zachránila před zraněními, ale zároveň dodává našim nohám pohodlí. Mezi ověřené výrobce pracovní obuvi patří Panda Červa, CXS, CRV, Santé, a další.

Bezpečnostní obuv se dělí podle toho, kterou normu splňuje na S1, S2, S3, S4 a S5.

My jsme se rozhodli, že Vám níže přiblížíme pracovní obuv, která je žádaná v tomto letním období.

Pracovní sandály

V těchto horkých dnech nikdo nepohrdne pracovními sandály. Jsou speciálně uzpůsobeny, aby poskytly Vašim nohou potřebnou ochranu, zároveň mají otvory, které zajistí větrání a tím limitují pocení nohou. Pracovní sandály O1 neobsahují ve špičce tužinku, bezpečnostní sandály S1 naopak od prvního typu sandálů tužinku mají a bezpečnostní sandály S3 mají kromě tužinky i stélku, která zabraňuje propíchnutí.

Pracovní pantofle

Mimo sandálů jsou v létě a při teplém počasí žádány i pracovní pantofle. Hlavní dva druhy pracovních pantoflů se od sebe dělí vyztužením. Naleznete na trhu buď pracovní pantofle bez vyztužení, anebo naopak se špičkou, která je vyztužená.

Trekingová obuv

Je pro Vaši práci typické dlouhé stání, nerovný povrch nebo povětrnostní podmínky? Pak i Vy potřebujete mít ve svém botníků trekingovou obuv. Trekingovou obuv charakterizuje pohodlné nošení, zajímavý design, dlouhodobá životnost. Vsaďte na boty goretexovou membránou, které nabízí například Panda, Canis nebo červa. Zvýšíte tím ještě více pohodlí Vaším nohám a to hlavní díky prodyšnosti.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top