Zdravi a sport

Vyzkoušejte ozdravný pobyt v pyramidě

ozdravný pobyt
pixabay.com

Pyramidy jsou výsledkem práce našich předků a již v dávných dobách měly zásadní význam. To si uvědomujeme i v současnosti. Víte, co se však stane, pokud pyramidy zkombinujete s tmou? Výsledkem bude utvoření harmonického a vibrujícího prostředí, které pozitivně působí na lidské tělo a mysl.

Pobyt ve tmě je určitou terapií, jež musí být prováděna minimálně v délce trvání jednoho týdnu, a to bez jakéhokoliv denního světla a komunikačních prostředků. Pro moderního člověka možná až nepředstavitelná myšlenka. Možná byste se divili, ale pobyt v pyramidě přináší neočekávané výsledky.

Pobyt ve tmě libovolných podob

Jestliže si myslíte, že se u sebe doma zavřete na týden do temného pokoje, jste na omylu. Tento proces je třeba absolvovat u odborníků, již jsou na podobné terapie zařízeni.  Základem je totiž onen pobyt v pyramidě, k němuž přidáte ještě pobyt ve tmě.

Obojí je v dnešní době nabízeno formou služeb ve specializovaných objektech, kde vám bude zajištěno veškeré občerstvení a všechny potřebné věci pro život, včetně těch hygienických. Pobyt v pyramidě je obvykle spojen s klidem, rozjímáním a s nahlédnutím do vnitřních psychologických schémat. Forma takové terapie může být následovná.

  • Ubytováni budete v prostorách, které jsou uzpůsobeny józe a cvičení.
  • Využít můžete variantu, při níž je sázeno hlavně naKneippovy procedury, čemuž také odpovídá vnitřní zařízení.

Nechte na sebe působit účinek pyramidy a tmy

Udělejte si pořádek ve své vlastní hlavě, vyřešte své osobní problémy a vnímejte hloubku této unikátní terapie. Pobyt ve tmě vás během jediného týdne do určité míry změní a přinese vám spoustu harmonických pocitů. Okuste pobyt v pyramidě a na vlastní kůži se přesvědčíte, že tyto procedury jednoduše léčí. Ostatně jde o jeden z nejstarších a nejjednodušších principů.

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top