Zdravi a sport

Akrobatický tanec? Zkuste tančit na hoverboardu!

Tančit na hoverboardu? Ano, čtete skutečně správně. Doba jde neustále kupředu a nadčasové dopravní prostředky strhly neuvěřitelný rozruch na celém světě a staly se skutečným fenoménem.

Hoverboard – dopravní prostředek budoucnosti

Tak přesně takto velká populace nazývá této vozítko, neboť hoverboard je dvoukolový dopravní prostředek, který funguje na principu přenášení vlastní váhy. Je napájen elektrikou, jeho nosnost bývá průměrně okolo 120 kilogramů. Ale co je na něm tak úžasného, že si získal malé i velké, kluky i holky? Tak nejen že Vám uspoří mnoho času při přesunu z bodu A do bodu B, ale zažijete s ním mnoho zábavy. Čím větší pak kola má, tím ztíženější terén zvládne. Některé modely hoverboardů mají i zabudované audio bluetooth, díky němuž si můžete za jízdy užívat i prožitek z poslechu hudby. Snadno ti tak totiž své hoverboardy propojíte přes bluetooth se svým chytrým telefonem.

mini segway

Tanec trochu jinak

No ale teď už k té zábavě. Co se stalo hitem internetu a obletělo celý svět? Ano, je to již zmíněný tanec na hoverboardu.  Dvě mladé dívky natočily video, kde tančí na písničku Sorry od Justina Biebere, který je mimo jiné také milovníkem jízdy na hoverboardu neboli na mini segway, jak se mu také nazývá.

Proto se nebojte i Vy a zkuste si zábavu užít i jinak. A když se u toho natočíte jako ty mladé dívky, tak třeba Vaše video obletí také celý svět a strhnete s ním neuvěřitelný úspěch.

Za nás mají tyto dívky velký palec nahoru, protože je to opravdu úchvatné a zase zcela něco jiného.

Hoverboardy, mini segwaye dobyly svět a staly se opravdu nejžádanějšími produkty na trhu a to jak z důvodu snazší dopravy, tak hlavně i kvůli zábavě, kterou na nich každý den lidé všech generací zažívají. Protože naučit se jezdit na hoverboardu je skutečně jednoduché a zvládne to každý během pár minut.

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top