Zdravi a sport

Zábavné společenské sporty, které si v létě užijete

sport
pixabay.com

Léto je v plném proudu, prázdniny se brzy překlopí do své druhé poloviny, což ale ani zdaleka neznamená, že máte začít plašit, že je léto u konce. To ještě vůbec ne, buďte v klidu! Pokud patříte k lidem, kteří si horké měsíce užívají plnými doušky a navíc vás baví trávit čas s přáteli, pak uděláte nejlépe, když si přečtete náš dnešní článek. Do následujících řádků jsme ukryli několik zábavných společenských aktivit, které si ještě letos v létě parádně užijete!

Šipky

Ještě než začnete namítat, že šipky si přece můžete zahrát kdykoli během roku, což my samozřejmě nepopíráme, dovolíme si naše rozhodnutí, proč právě šipky zařazujeme mezi zábavné letní aktivity, zdůvodnit tím, že si je daleko více užijete, když si doma neponičíte čerstvou výmalbu nebo nedej bože nezničíte třeba prosklenou vitrínu. Hrajte raději venku, to bude bezpečnější, nemyslíte?

Kroket

Že tuhle hru ještě neznáte? Tak to je škoda, jinde ve světě je totiž poměrně známá a hodně oblíbená. A my věříme, že jakmile si kroket jednou společně s rodinou nebo přáteli zahrajete, zamilujete si ji také! Ke kroketu potřebuje jen základní sportovní vybavení, ze kterého poskládáte dráhu a s pomocí hůlek se pak budete snažit dostat míček do cíle. Na začátku to může vypadat složitě, ale věřte, že jakmile do ruky dostanete potřebný grif, stanete se hotovými profíky na tuhle hru!

Petanque

Co by to bylo za seznam zábavných letních aktivit, pokud bychom do něj nezařadili petanque! Hra s různě označenými koulemi má svá jasná pravidla, která ale okamžitě pochopíte a i tuhle aktivitu, kterou si můžete zahrát jak ve skupině, tak i ve dvojici, si zaručeně oblíbíte. Jen si představte, jak společně s přáteli hrajete na zahradě, u toho grilujete něco dobrého na zub a žízeň spláchnete vychlazeným pivkem – a uznejte sami, není to doslova pohádka!

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top