Zdravi a sport

Čekárnové systémy jsou hudbou budoucnosti

čekárna
pixabay.com

Zná to bezpochyby každý, kdo někdy musel navštívit lékaře. Spousta lidí v čekárně, chaos, předbíhání a ztráta drahocenného času. A to i v případě, že k lékaři jdete například jen pro potvrzení nebo s naprostou maličkostí, jež je vyřízena jedním razítkem od sestřičky.

Tento problém však efektivním způsobem řeší čekárnové systémy Seiva, které se stále častěji začínají objevovat minimálně v moderních klinikách a nemocnicích. Má to jediný prostý důvod. A tím je eliminace všech výše uvedených nedostatků a problémů.

A jak takové čekárnové systémy Seiva vlastně vypadají? Poměrně jednoduše. Z pohledu pacienta se setkáte především s nenápadným zařízením připevněným ke zdi nebo usazeným na sloupku. Jeho dominantou bude hlavně 5,2 palce velký dotykový displej s prezentovanými položkami. Po stisku příslušného tlačítka dostanete pořadové číslo a usadíte se v čekárně, dokud na vás nepřijde řada.

Velkou výhodou tohoto systému je fakt, že o vaší přítomnosti v čekárně ví také lékař nebo sestřička, a to za pomoci obslužného softwarového vybavení. V závislosti na volbách zobrazených na displeji a jejich výběru tak mohou být zdravotníci informováni o tom, s jakým problémem přicházíte. Proto mnohdy nemusíte čekat dlouhé minuty a budete zavoláni přednostně.

Čekárnové systémy Seiva zkrátka šetří drahocenný čas nejenom pacientům, ale i lékařům. Zajišťují plynulejší chod daného oddělení a větší přehlednost v pacientech, jejich čekací době nebo problémech, s nimiž dorazili. Tento efektivní doplněk by proto měl být nedílnou součástí jakékoliv ordinace, do které vnese pořádek a řád. Zároveň se stane i celkem reprezentativním prvkem kliniky. Ta prostřednictvím čekacího systému dává jasně najevo, že jde s dobou a pro své pacienty si připravila patřičný nadstandard.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top