Volný čas

Zahrádkářská sezona se rozjíždí na plná plyn! Co na zahradě nesmí hned na jaře chybět?

pixabay.com

I když se počasí dostává do formy jen velice pozvolným tepem, tak se zahrádkářská sezona naprosto neodvratně blíží. To znamená, že je na čase mobilizovat síly a veškeré potřebné vybavení. Víte ale co by mělo být na pomyslném nákupním seznamu pro vaši zahrádku? Pomůžeme vám, abyste na nic nezapomněli!

Zkontrolujte stav všeho nářadí

Jako první byste určitě měli zkontrolovat stav všeho potřebného nářadí pro přípravu zahrádky. Ať už jde o lopaty, rýče či krumpáče, nebo drobné motyčky. Většinou se stane, že zlomíte násadu a po zbytek roku už nářadí nepotřebujete. Jakmile pak na jaře přichází další obdělávání záhonků, tak najednou zjistíte kolik potřebných pomůcek nemáte zrovna v nejlepší formě.

Pracovní oděvy a pracovní obuv se neztratí

Pokud jsou ty staré vytahané a poničené, tak se vám určitě hodí i nové oblečení. Pracovní oděvy a pracovní obuv nabídnou mnohem víc, než jen to že si nepošpiníte „civilní“ oblečení. Jsou mnohem pohodlnější při práci a zároveň vám nabízejí možnost volnějšího pohybu. Důležitou součástí je ale i fakt, že vám dávají možnosti lepší ochrany zdraví.

Připravte si plánek na další sezonu

Určitě jste zároveň během zimy při dlouhých večerech přemýšleli, co budete letos pěstovat a o kolik byste si přáli zahrádku zdokonalit oproti tomu, jak vypadala dřív. Rozhodně si tedy dejte do kupy všechny vaše plány a představy, co byste rádi letos na zahrádce pěstovali a zlepšovali.

Určitě se vám to vyplatí i z toho úhlu pohledu, že se každým rokem před začátkem sezony mnohem levněji prodávají sazenice a celá řada stavebních materiálů, které pak postupem času začnou být dražší a dražší kvůli probíhající zahrádkářské sezoně. Pospěšte si především s hráškem a dalšími luštěninami, které potřebují dřívější zasetí!

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top