Domov

Zahradní dekorace: Stylová zimní zahrada

zimní zahrada
pixabay.com

Zima nám již klepe na dveře, což pro mnoho zahrádkářů představuje ne příliš oblíbené období. A to právě proto, že počasí jim nepřeje a nemohou na své zahrádce pracovat a upravovat si jí k obrazu svému. Nepříznivé měsíce tak nejčastěji tráví tím, že plánují činnosti pro nadcházející rok. Častokrát však zapomínají na zahradní dekorace, které mohou dodat zimní zahradě zcela nový vzhled a poskytnout oku velmi příjemný pohled i na omrzlou zahrádku.

Zimní dekorace

Mnoho lidí si obecně zimní dekorace spojují se zdobením prostor interiéru. Což je samozřejmě pravda a mnoho domácností se v zimě a hlavně před Vánoci mění a častokrát tyto změny přetrvávají i po konci samotného adventu. Což je ale škoda. Neboť právě teď je ten pravý čas proměnit i svou zahradu. Výhodou zahradních dekorací je, že si je můžete na zahradě ponechat po celý rok, neboť každé roční období má něco do sebe a zahradní dekorace budou na zahradě vypadat perfektně kdykoliv, ať už bude zahrada v jemném stříbrném nádechu díky mrazům nebo bude poseta růžovými kvítky na začátku jara.

V duchu přírodních barev

Když se řekne zahradní dekorace, nenechte se mýlit tím, že máme na mysli nějakou pestrobarevnou výzdobu. Je tomu právě naopak. Aby vše příjemně korespondovalo, vsází se na tradiční přírodní barvy, které budou zahradě slušet po celý rok. Přírodní barvy jsou v dnešní době velmi moderní i při použití v interiéru. V exteriéru jsou tak méně nápadné a o to větší dojem ve výsledku dělají. K nejoblíbenějším a nejžádanějším barvám tak patří smetanově bílá, béžová a hnědá, díky kterým dosáhnete elegantního vzhledu. Pokud si však potrpíte i na specifickou vánoční výzdobu, pak rozhodně vsaďte i na doladění exteriéru pomocí šípků, jehličnatých větviček nebo mechu, které design celé zahrady příjemně naladí na vánoční atmosféru.

 

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top