Domov

Montáž a revize plynových zařízení spolu úzce souvisí

plynová zařízení
pixabay.com

Plynová zařízení jsou nedílnou součástí komerčních i rodinných nemovitostí. Jde o produkty značky Karma, Mora a ostatní, jež patří nejenom do koupelen, ale také do technických místností. Výjimkou samozřejmě nejsou ani plynové kotle.

Velká spousta lidí po nákupu takového výrobku myslí pouze na jediné, a tím je montáž. Tu samozřejmě není radno provádět svépomocí, jelikož je třeba znát jasných pravidel a technických postupů. Z toho vyplývá, že montáže musí realizovat jen zkušení pracovníci z oboru.

Vás by však jako zákazníka neměla zajímat pouze samotná instalace. Zaměřte se na montáž a revize plynových zařízení v jednom. Teprve spojení obou činností totiž přináší kýžený výsledek v podobě profesionálně zapojeného prvku se vší potřebnou dokumentací a odzkoušeným provozem.

Co všechno zahrnuje montáž a revize plynových zařízení?

V rámci instalace jsou prováděny všechny úkony související s připevněním plynového zařízení na požadované místo. Následuje napojení na plynové potrubí a zajištění všeho potřebného. Právě finální revize bude nakonec pomyslným odzkoušením provozu.

Realizovány jsou příslušné zkoušky, měření, kontroly tlaků, čidel a podobně. Teprve na základě těchto výsledků je dokončena kompletní montáž plynových zařízení, včetně revize. Tu ostatně dostanete stvrzenou ve formě příslušného dokumentu. Jde o výchozí revizi před uvedením do provozu.

Následovat by pak měly provozní revize plynového zařízení, které jsou prováděny zhruba jednou za tři roky. Ani jejich plnění v žádném případě nepodceňujte, protože se do značné míry postarají o bezproblémový chod plynového prvku a zároveň tím chrání vaše bezpečí. I zde platí, že provozní revize musí dělat pouze zkušená a pověřená osoba z oboru. Teprve poté dojde k nabytí platnosti revize a vy máte na další tříleté období klid.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top