Láska a vztahy

Život v páru nebo raději single ?

pixabay.com

Jaké výhody a nevýhody jsou v páru a v singl životě ? Někdo raději adrenalin a kariéru, a někdo zase teplo domova a velkou rodinu.

 

Jak je to s financemi

Když máte partnera není pravidlem si zrušit samostatný účet a používat jen jeden. Máme několik variant, jak se dělit o společné peníze a výdaje nemusíte se tedy bát že budete finančně závislí na tom druhém. Ale když přijde v práci menší krize a nebo dlouhodobá nemoc máte v tom druhém oporu.

 

 

Výhody bydlení nebo rekonstrukce

Stěhování, stavba, rekonstrukce ani jedna z těchto možností není snadná pro dva, natož pro jednoho. Je to složité už v několika faktorech obstarat nejrůznější povolení, materiály, a hlavně finanční stránku. Partneři jsou ve výhodě v tom že při žádostech o hypotéku nebo úvěr mají větší šanci na větší částku nebo nižší úroky.

 

Dělíme se dvěma

Bydlení, nakupování, a finančně náročnější sny jdou v páru vyřešit snadněji a rychleji. No přeci jen pokud potřebuji nové auto, nebo se mi v domácnosti něco rozbije ve dvou se šetří lépe než v jednom.

Šetření

Blíží se léto a sním i dovolená, a přemýšlíte jak a kde ušetřit na společnou dovolenou. Je hloupost se omezovat v normálním životě tím že například nepůjdete do kina, večeři a nebo budete chodit do práce pěšky. Je důležité zvolit si takový směr který vám nebude protivný.

Zdroj : pixabay.com

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top