Zdravi a sport

Známá fakta o hydrataci

pixabay.com

Lidé velice často podceňují dostatečnou zásobu kvalitní vody v těle. Přitom dehydratace může způsobovat spoustu nežádoucích zdravotních problémů, které negativním způsobem ovlivňují naše životy a mohou dokonce vést k úmrtí. Voda je totiž z velké míry nedílnou součástí našeho organismu a máme ji v těle více než dost. Od krve, kde tvoří až 83 %, až po mozek, kde je její zastoupení 74,5 %. To samé lze říci o tukových tkáních a meziobratlových plotýnkách.

Co způsobuje nedostatek vody v těle?

Vědět byste měli to, že i relativně malý pokles vody v těle například o 2 % může znamenat už první komplikace, mezi něž patří třeba krátkodobá ztráta paměti. A takových následků je více než dost. Při nedostatečné konzumaci vody hrozí větší riziko infarktu či mrtvice. Zároveň budete pociťovat i větší únavu a značným způsobem omezíte celkové soustředění.

Dehydratace se může negativně podepisovat i na žlučníku, střevních problémech nebo třeba při narušení metabolismu. Je prokázáno, že lidé, co málo pijí mohou mít sklony k tloustnutí. Proto je naprosto nezbytné, abychom měli patřičný přísun kvalitní vody.

Pijte vodu bez chlóru

Další kapitolou samou o sobě je dostat do těla odpovídající množství „kvalitní“ vody. Tou určitě není ta povrchová plná nejrůznějších hnojiv a čistících prostředků, nýbrž ta podzemní, k níž se ovšem nemusí dostat každý. Chcete-li pít vodu bez chlóru, jež není zrovna ideální volbou pro organismus, vyzkoušejte zcela jiné a daleko účinnější řešení. Je jím vodíková voda, která dosahuje naprosto ideálního složení a díky vhodným nástrojům si ji můžete vyrobit kdekoliv.

Zbavte se libovolných zdravotních komplikací, začněte hubnout a zapomeňte na únavu, jež vás sužovala dlouhá léta. Dejte zelenou molekulárnímu vodíku a začněte dodržovat odpovídající a pravidelný příjem tekutin. Ty můžete konzumovat pomalu, avšak v dostatečném množství.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top