Zdravi a sport

Měření EKG za pomoci vhodného nástroje

ekg
pixabay.com

EKG neboli elektrokardiogram je důležitým lékařským procesem, v rámci něhož se zjišťuje správná funkčnost srdce. Není se proto čemu divit, že tento měřící zákrok je prováděn u nejrůznějších pacientů. Od mladých lidí, až po ty staré. Výsledky EKG totiž mohou mít celkem vypovídající hodnotu při měření libovolných hodnot a při odhalování zdravotních komplikací.

Ať už se budete chystat na návštěvu doktora, který vám bude provádět měření klidového EKG či cokoliv dalšího, buďte si jisti, že to proběhne za pomoci kvalitního a moderního přístroje.

Novodobý holter EKG

Jak asi správně tušíte, měření EKG je třeba provádět delší dobu, popřípadě při náročnějších fyzických aktivitách, aby byla zajištěna odpovídající objektivita a správné výsledky. Jenže, kdo by chtěl dnes v nemocnici trávit více času, než je třeba? S moderními zdravotnickými nástroji to dělat opravdu nemusíte.

Důkazem toho je novodobý holter EKG. Pod tímto názvem si představte malý sběrač dat, který vám bude připevněn k tělu a bude měřit vaši srdeční aktivitu. A to klidně po dobu 24 až 48 hodin bez nutnosti obměny baterií či jiných procesů. Takové měření EKG je důkladně zaznamenáváno a následně vyhodnocováno lékařem. Ten může data zobrazit nejenom na měřiči EKG, ale také je přenést do počítače a věnovat se jejich podrobnějšímu studování.

Tento miniaturní záznamník pacienta nikterak neobtěžuje při každodenních činnostech a pro lékaře je velkým přínosem. Umožňuje totiž řadu věcí, od hardwarové detekce PM, až po délku záznamu v délce trvání 120 hodin.

EKG v moderním pojetí

Jestliže máte jakékoliv problémy se srdcem, neotálejte a navštivte toho správného lékaře. Nechte si provést EKG za pomoci výše uvedeného přístroje a vylučte tak jakékoliv zdravotní problémy, jež by vás mohly potkat. Současná zdravotnická zařízení jsou opravdu na vysoké úrovni.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top