Zdravi a sport

Znáte výhody elektronických cigaret?

pixabay.com

Patříte mezi kuřáky, kteří si vypěstovali závislost na nikotinu, nedaří se jim přestat, ale i přesto by chtěli kouřit zdravěji? Pak jste tu správně! Ideálním řešením na míru každého kuřáka, který chce kouřit levněji, zdravěji a ohleduplněji k okolí i životnímu prostředí, jsou elektronické cigarety. Možná jste o nich už slyšeli, ale neznáte jejich výhody – tak si je pojďme společně představit!

·        E-cigareta je zdravější

Kouření je nezdravý zlozvyk, který škodí vašemu zdraví a to z mnoha hledisek. Klasické cigarety obsahují dehet, karcinogeny a další chemické látky, které pro vaše tělo nejsou příznivým přínosem. Elektronická cigareta je v tomto ohledu zdravější, protože obsahuje pouze nikotin a dále jen potravinářské látky. Vašemu tělu tedy tolik neškodí.

·        Je mnohem levnější

Pokud pomineme náročnější prvotní investici, pak e-cigarety z dlouhodobého hlediska vychází levněji nežli klasické cigarety. Věděli jste, že kouřením elektronické cigarety ušetříte až 4-5 násobek toho, co byste utratili za klasické cigarety? Finanční úspora je tak jednou z největších výhod, pro které stojí za to zahodit krabičku plnou dehtu a nikotinu a dát přednost e-cigaretě!

·        Nesmrdí a nevadí okolí

Klasické cigarety mají typický odér, který je nekuřákům velice nepříjemný. Pokud kouříte, je z vás tento zápach cítit – a to nejen z oblečení, ale i z vlasů, rukou nebo dechu. Žijete-li s nekuřákem, může to být obrovská překážka. Elektronické cigarety nesmrdí, protože z nich nevychází žádný kouř. Jediné, co z elektronické cigarety vychází, je vodní pára vonící po příchuti, kterou si zvolíte. Už nikdy tak nebudete obtěžovat okolí nepříjemným zápachem.

·        Mají elegantní design

Nesporným bodem k dobru hrajícím do karet elektronických cigaret je jejich design. V současné době opravdu je z čeho vybírat a na své si tak přijde úplně každý. Pestrý výběr nabízí internetový obchod e-cigo.cz, kde najdete nejen elektronické cigarety,ale i potřebné náplně a další nezbytné vybavení.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top