Zdravi a sport

2+1 krok pro výběr elektronické cigarety

elektronická cigareta
pixabay.com

Elektronické cigarety jsou v poslední době stále oblíbenější a vyhledávanější. Proč? Za stále vzrůstající zájem může nejen zvyšování cen za jednu krabičku, která se u mnoha značek vyšplhala na nekřesťansky vysokou částku, ale i škodlivost samotného kouření. Čím dál více lidí se začíná zajímat o své zdraví a uvědomují si, že kouření mu zrovna neprospívá. Proto vyměňují klasické cigarety za elektronické, které nepředstavují takové zdravotní riziko.

Uvažujete nad pořízením e-cigarety?

Patříte mezi kuřáky? Vypěstovali jste si závislost na nikotinu? Víte, že s touhle závislostí nemůžete přestat, ale přesto chcete kouřit zdravěji? Pokud jste se rozhodli pro investici do elektronické cigarety, pak jste tu správně. Poradíme vám, jak si vybrat správně pomocí tří kroků!

Krok první:  Vyberte si e-cigaretu

V první řadě se zaměřte na výběr elektronické cigarety. V současné době rozhodně je z čeho vybírat a k mání jich je hned několik druhů. E-cigareta nahradí klasické cigarety a kromě toho slouží i jako módní doplněk. Vyberte si proto takovou, kterou se nebudete stydět vytáhnout na veřejnosti.

Krok druhý: Výbava k cigaretě

Samotná cigareta je jedna věc, ale nebude vám fungovat, pokud se vybije. Ano přesně tak – elektronické cigarety se musí nabíjet. I tím ale šetří váš finanční rozpočet, protože jediné, co si budete muset kupovat, jsou náplně. K cigaretě si proto nezapomeňte koupit nabíječku, se kterou budete baterii nabíjet. Jak vybrat správně? Vybírat můžete mezi nabíječkami do USB, do auta nebo klasické, které se připojují do sítě.

Krok třetí: Náplně

Již výše jsme zmínili, že po počáteční investici budou všechny vaše výdaje spojené s elektronickou cigaretou pouze za náplně. Liqua se dnes vyrábí v mnoha druzích, kdy si každý přijde na své. Podle toho, jakou si vyberete náplň, bude mít vaše kouření chuť. Vyberte si sami, zda ochutnáte náplně ovocné nebo chutnající po vanilce.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top