Cestování

2+1 tip na podzimní odpočinkovou dovolenou

Zdroj: pixabay.com

Patříte k lidem, pro které je podzim sice nádherným ročním obdobím plným barev, ale zároveň i časem, kdy se o vás mnohdy pokouší špatná nálada a co se energie týče, pociťujete její znatelný nedostatek? V tom případě je náš dnešní článek určený právě vám a vy byste si jej rozhodně neměli nechat ujít!

Proti únavě i depresi pomůže podzimní dovolená

Podzimní čas je kolikrát jako na houpačce – zatímco jeden den svítí sluníčko a teploty jsou ještě docela hřejivé, druhý den nemilosrdně prší, nebe je tmavě zatažené a hodnoty na teploměru nezastavitelně klesají. Není se čemu divit, že je z toho většina z nás zmatená, že se cítíme unavení a máme pocit, že na svět hledíme až příliš černě. Naštěstí víme, co vám v tomto čase může pomoci: dovolená! Inspirujte se našimi tipy!

Tip první: termály

Co byste řekli na pobyt v termálních lázních, které jsou pro každého, kdo je jednou navštíví, doslova balzámem jak pro tělo, tak i pro duši? Nemusíte za nimi daleko, stačí si vyrazit na sousední Slovensko a užít si pár dní ničím nerušeného lenošení v teplých pramenech. Uvidíte, jak vám taková, byť krátká dovolená, vpustí do žil úplně jiný elán a chuď do života!

Tip druhý: wellness

Ani návštěva wellness nemusí být špatný nápad, ba spíše naopak! Odjeďte na místo, které vás samo o sobě uklidní, zároveň vám nabídne odpočinek a relaxaci pod dozorem profesionálů. Hotel Karlovy Vary nabízí oboje – jak krásné prostředí, tak i péči lidí, jejichž cílem je vaše maximální spokojenost. A přiznejme si upřímně – kdo by o sebe nechtěl nechat pečovat, že?

Tip třetí: lázně

Zajet si do lázní vůbec není špatný nápad! Můžete si totiž vybrat, jak zaměřené lázně navštívíte a zde třeba nevyzkoušíte něco, co jste ještě nikdy nezažili. Nás napadají třeba lázně, kde se můžete ponořit do kádě plné piva. Uznejte sami, že možná tohle je přesně ten druh zážitku, který tak nutně potřebujete, abyste si dobili vyšťavené baterky!

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top