Cestování

Chcete poradit, jak si užít konec léta? Pár tipů pro vás máme!

rodina
pixabay.com

A je to tady, léto se s námi pomalu, ale jistě končí, před námi je posledních pár týdnů hřejivého počasí, než se o slovo přihlásí chladnější podzim. Možná i vy patříte k lidem, pro které je horké léto nejoblíbenější období v roce a tak nějak posmutněle si nyní připouštíte, že brzy nastane studená zima. Proto právě pro vás máme několik zajímavých tipů, jak si konec léta parádně užít. Tak co myslíte, necháte se námi inspirovat?

Za dobrodružstvím nemusíte daleko

Jste-li spíše dobrodružný typ, který rád podniká nejrůznější akce, rád vyjíždí na poznávací výlety a poznává nová místa, pak je náš první tip určený přímo vám: odjeďte za dobrodružstvím! Dobrou zprávou je, že za dobrodružstvím nemusíte nikam daleko, v České republice je nespočet míst, které slibují adrenalin, trochu strachu i vzrušení. Co byste řekli na takový dobrodružný víkend, než nám to léto skončí, hm?

Posbírejte síly na nový školní rok

Pokud máte děti, které čeká další školní rok, určitě nejen ony, ale i vy začínáte být lehce nervózní, kolik povinností a starostí vás zase čeká. Co kdybyste ještě před tím, než ta škola opravdu začne a společně s ní všechny úkoly, přípravy, svačiny a ranní vstávání, odjeli za odpočinkem? Navštívit můžete oblíbený wellness v Karlových Varech, který se nachází v zeleném ráji – nedotčené přírodě, kde lišky dávají dobrou noc!

Poseďte si s rodinou a přáteli

Možná pro vás výlety ani relaxační pobyty nejsou to pravé ořechové. Možná se nejlépe cítíte obklopeni rodinou a přáteli, se kterým je vám nejpříjemněji. Co kdybyste si poslední letní dny užili společně? Nabízí se třeba společné grilování, na které můžete pozvat rodinu i blízké přátele, připravit něco chutného k jídlu, dát si třeba i něco k pití, pustit zajímavou hudbu a jen tak v klidu posedět. Být mezi nejbližšími je mnohdy k nezaplacení!

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top