Móda a trendy

3 důvody, pro které si ženy zamilují dámské náramky

dámské náramky
pixabay.com

Ženy a šperky – to zkrátka jde dohromady. Jsou to dva nerozlučné pojmy, o kterých každý ví, že jednoduše fungují a jeden bez druhého jen stěží dokážou existovat – tedy alespoň ženy bez šperků, těm zkrátka neodolají. Kromě náhrdelníků, náušnic nebo prstýnků jsou velice oblíbeným doplňkem i náramky. Ty se dají nosit k čemukoli a kamkoli, zbytečně na ruce nezavazí a nijak nepřekáží při běžných činnostech. My známe hned 3 důvody, proč které si každá žena dámské náramky zamiluje.

Důvod první: jsou decentní

Ne každá žena je natolik odvážná, aby na sebe toužila strhnout pozornost výrazným doplňkem. Jasně, některé se přímo vyžívají v tom, že mohou nosit extravagantní náhrdelníky, které prostě nejdou přehlédnout nebo třeba náušnice, jež svou velikostí dominují jejich obličeji. A právě pro ženy, které se raději drží při zemi a nechtějí příliš upoutat pozornost, jsou náramky ideální volbou. Ženský look krásně doplní, ale nebudou si pro sebe brát zbytečně moc pozornosti, nežli kolik si zaslouží.

Důvod druhý: jsou univerzální

Jak už jsme zmínili na začátku článku, dámské náramky jsou univerzální. Nejenže je můžete nosit opravdu kamkoli, můžete s nimi doplnit prakticky jakýkoli outfit. Nezáleží na tom, jestli si oblečete romantické šaty, jestli vsadíte na rebelskou koženou bundu s roztrhanými džíny nebo jestli budete za dámu v elegantním kostýmku – tak či onak vás bude náramek věrně doprovázet na každém kroku a bude dělat nesmírnou parádu.

Důvod třetí: jsou moderní

Jestli něco nevyjde z módy, pak jsou to náramky. Vlastně šperky obecně jsou prostě nesmrtelné, takže investice do nich určitě není promarněná. Pokud tedy nemáte utrácení příliš v lásce, pořízení náramku rozhodně nemusíte litovat, protože jej využijete po mnoho let. I v tom se skrývá jejich přednost.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top