Móda a trendy

3 důvody proč jsou pánské náramky vhodným dárkem

pánské náramky
pixabay.com

Blíží se narozeniny vašeho přítele, manžela, kamaráda, tatínka nebo třeba bratra a vám jednoduše došly nápady na vhodný dárek. Lámete si nad tím hlavu už nějakou dobu, ale zkrátka nemůžete na nic přijít. Ještě než začnete propadat zoufalství nebo si v záchvatu paniky dokonce začnete škubat vlasy, přečtěte si náš dnešní článek. V něm se totiž ukrývá zajímavá inspirace na dárek pro muže, kterou jsme doplnili i pádné důvody, proč právě tenhle dárek stojí za to!

Dárek pro muže? Pánský náramek!

Hledáte-li dárek pro muže, podívejte se na pánské náramky a rázem vám dojde, že přesně tohle je ta cesta, kterou byste se měli vydat. Dávno totiž neplatí, že by muži šperky nenosili, navíc náramky nejsou nikterak výrazné a dokážou zalichotit každému. Pojďte si přečíst, proč jsou pánské náramky vhodnou volbou v případě narozeninového dárku.

Důvod číslo jedna: velký výběr

Pánské náramky jsou k dostání v mnoha provedeních, takže je úplně jedno, jestli hledáte vhodný kousek pro kamaráda, tatínka nebo třeba svého manžela – tak či onak najdete ten pravý, který dotyčnému okamžitě padne do oka. Náramky se liší nejen velikostí, aby dokonale padly na mužské zápěstí, ale především svým stylem, který můžete přizpůsobit stylu daného muže. Je spíše sportovní? Nebo dává přednost eleganci? Tohle vám pomůže vybrat správně!

Důvod číslo dva: univerzálnost

Pánské náramky jsou skvělé v tom, že se dají nosit kamkoli a obléknout si k nim muži mohou opravdu cokoli. Je totiž jedno, jestli si daný pán vyrazí v kraťasech a tílku, jestli si na sebe vezme košili a sako nebo jestli bude třeba v pyžamu – tak či onak mu náramek bude slušet.

Důvod třetí: drobný doplněk

Náramky nejsou při nošení až tak vidět, takže nebudou vadit ani mužům, kteří jsou vůči šperkům skeptičtí a myslí si, že patří spíše ženám. Náramek na ruce sice zdobit bude, ale nebude na sebe tolik upozorňovat, takže jej mohou nosit i ti, kteří si chtějí zachovat masku tvrďáka.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top